ZÁŘÍ 2016 pro Vodnáře: Klid vám zachrání pevné nervy

27. srpna 2016 v 10:40 |  Každotýdenní kalendář
Nebo vám pevné nervy zachrání klid? Možná, jisté je jen to, že pro mnohé Vodnáře může být září nebo následující čtyři týdny docela zásadní. Ve vaší hlavě se toho může dít opravdu hodně. Mohly vás v poslední době postihnout nějaké změny, nebo informace, které zásadně mění váš dosavadní postoj. A jak to říct kulantně?


"Běda tomu, kdo se vám v tento čas postaví do cesty"
Máte tu hned dvě karty rozhodování mezi dvěma možnostmmi, máte tu celkovou změnu přístupu a máte tady i zásadní změny, které buď přijdou samy, zvenčí... nebo o nich velmi vážně uvažujete. Máte tu praktické uvažování o nových začátcích, o nových investicích do života, ať už jde o jakoukoliv oblast, ale je to uvažování velice praktického rázu a to všechno je korunováno hlavní energií vašeho září a to je IMPULSIVNOST. Ohnivost a chuť vzít žezlo do ruky a pořádně to všem kolem sebe nandat. Stát se tak trochu diktárotem.

Potom záleží na tom, co zrovna řešíte, ale nemusí to být vůbec zlé. Patrně někde dokapal pohár trpělivosti a vy jste se rozhodli k zásadním změnám. A to jak sami se sebou, tak třeba s něčím v okolí.

Onen Král holí na začátku je moudrý ve chvíli, kdy se spojuje s něčím, co má velmi dobře rozmyšleno - a to vy v tuhle chvíli máte. Možná ještě zvažujete, ještě ty čtyři týdny mohou být o hledán klíče a řešení - mnozí ještě nebudou dělat žádné konkrétní kroky, ale budou uzrávat ve své hlavě.

Budou si připravovat půdu pod nohama pro věci, které souvisí s prací, domovem nebo věcmi, které zásadním způsobem ovlivňují život a možná i s pocitem, že "jste se v něčem mýlili". Pořád tady je totiž ta změna úhlu pohledu, který přijde, která je buď příčinou toho, že se nyní rozhodujete tak, jak se rozhodujete, nebo tato změna nazírání přijde ve chvíli, kdy celý proces bude ve vás ukončen a bude spojen s úlevou. A také vám přinese později hmotný zisk.

Září vám může přinášet události, které jsou nové, které teoreticky možná znáte nebo umíte, ale nikdy jste je ještě nezažívali v praxi. Nebudou to vyšlapané boty, ale něco doposud nepoznaného. V čem ale budete cítit potenciál.

Snad jen jedno varování, pokud si svými myšlenkami a postoji do budoucna nejste jisti, nedělejte ještě ukvapené kroky. Nebořte to, čemu ještě nebyl oficiálně vynesen rozsudek smrti.
Ještě to zvažte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 maje maje | 27. srpna 2016 v 14:31 | Reagovat

ahoj Renčo. nevím, jak to děláš, ale zase máš pravdu. chci si "zajistit" bydlení jen sama pro sebe. už dům, ve kterém nás žije sedm lidí, nestačí. takže, přemýšlím, jestli oprava starého po babičce, nebo něco nového. teď jsme byly s dcerou v bungalovu na dovolené a já si řekla, proč ne něco takového. zatím nemám finance, to víš, půjčky se bojím, ale už to začínám vážně promýšlet. takže teď raději počkám, dokud se to nějak nevyvrbí. díky za radu

2 Selinka Selinka | E-mail | 28. srpna 2016 v 12:24 | Reagovat

Já si to musela přečíst dvakrát. Včera už mi to asi mozek nějak nebral :-) V práci hrozí velké změny, asi bych se měla fakt dát do klidu a počkat na oficiální rozhodnutí. Legrace to každopádně vůbec není.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.