LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

19. - 25.9.: Tíha snů zítřejších...

18. září 2016 v 8:09 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Nebo spíše tíha snů dnešních zítra zhmotněných. Tak nějak by se dala charakterizovat energie tohoto týdne. Po úlevě, kterou přinesl úplněk se zdá, že naše myšlení je jasné, že přesně víme, co chceme a ještě začátek týdne bude přát takové projasněné mysli, oslavě toho, co se nám podařilo si urovnat v hlavách i životech. Rozhodně tento čas využijte k čemukoliv podpůrnému. Rozjeďte své sny, udělejte první kroky k novým činnostem, vyházejte resty, pracovní, osobní, vztahové, řešte a dávejte tomu, co máte v hlavě fyzickou podobu.

Tomu všemu bude ještě přát i polovina týdne, i když tady se mohou začít energie dělit. Je to čas, když se to všechno, co se nám honilo hlavou minulý týden, vyřešilo se, a co si rozvíjíme v tomto týdnu, může začít celkem hýbat kupředu. Někdy to mohou být i pohyby až nečekané, pobídky, náhlé vložení posledních dílků puzzle našich životů do rukou a ejhle, náhle je tu obraz, který si můžeme dát zarámovat!


Ale i když to mohou být splněné sny, může na nich ležet stín jejich těžkosti. Reality. Sny jsou něco jiného než realita. "Dejte si pozor na to, co si přejete, mohlo by se to splnit" - to je motto tohoto týdne a rovnou dvě karty až do konce týdne varují před propadem do jakéhosi pocitu, že to nezvládnu a tak to raději vzdám.

To je vyvedeno samozřejmě do extrému, protože pokud už budeme stát na té startovní čáře, kterou může začátek týdne celkem přesně nalajnovat, tak už to je opravdu prodchnuto něčím, co nám stojí za každé odřené koleno, které to na své cestě může přinést. Je to jen varování - nelekejte se tíhy, kterou to s sebou může přinést. Ano, v knihách je teorie jednoduchá, v praxi je pak všechno obtížnější. Ale obě karty také nesou poselství, že to zvládnete. Je tam dostatek svalů, zkušeností, znalostí k tomu, abyste začatou práci dokončili, abyste svěřený úkol zvládli na jedničku. Jen si vyhrnout rukávy a pustit se do toho.

V tomto týdnu nás mohou brzdit právě vnitřní strachy, nedostatek sebevědomí a snad i nevíra v to, že něco zvládnu. Je to také doba, která přináší jak rychlé události ve smyslu posunů kupředu, tak i zcela nové možnosti, které ještě neznáte. A zase se to může týkat něčeho, co vás potěší, ale vzápětí vás to vyděsí, protože "tohle si přece nezasloužím, na tohle nemám, tohle se přece vůbec nesluší, jak se tohle vůbec mohlo stát?" Mohlo, protože jste si to možná přáli, možná vám to bylo dáno nevyžádaně, ale co tento týden začne, co vám prosákne do života byť jen formou jakéhosi poselství, je tím, co vám v životě má zaujmout trvalé místo.

Ideální doba pro hledání sebe samých, pokud jste se ještě nenašli. Tento týden se bedlivěji rozhlížejte kolem sebe, měli byste někde najít pomocnou ruku nebo pomocnou informaci. Neponižujte však své schopnosti a dovednosti - vy na to máte! Podzim je stále týden po týdnu výborný pro realizaci toho, po čem toužíte - a to jsou dobré zprávy!

Skvělý týden pro ukončování projektů nebo události, životních záležitostí a skvělá doba pro načínaní nových. Vše s noblesou a grácií.
Skvělý týden i pro překonávání předsudků a strachů - budou útočit, ano, ale jen proto, abychom jim mohli dát na frak.
A v tom vám budu držet palce…

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 18. září 2016 v 9:11 | Reagovat

velmi hezké :-)

2 gira gira | 18. září 2016 v 11:20 | Reagovat

No tak to hodne sedi a hlavne se mi libi, ze i kdyz to trochu leka, je v tom i nadeje.. tak do toho... :).
Diky, Reni a vsem preju hodne sil, nervu a stesti!

3 audrey audrey | 18. září 2016 v 13:14 | Reagovat

Moc děkuji za vaše výklady, moc mi pomáhají pochopit,co se právě děje

4 Simona Simona | 18. září 2016 v 19:04 | Reagovat

Nové začiatky... nové cesty.

5 sylva sylva | E-mail | 18. září 2016 v 19:36 | Reagovat

já bych si už tak přála něco nového ....

6 umodrekocky umodrekocky | Web | 19. září 2016 v 13:18 | Reagovat

Úleva tento týden by měla být zřetelná, tak směle do toho...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.