ŘÍJEN 2016 pro Berany

27. září 2016 v 9:03 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Milí Berani, vám bude říjen mimořádně svědčit, protože jeho obecná energie vhodná pro "prohlédnutí situací, dokončování a začínání" je v s vámi v úplném souladu. Jsem si jista, že minimálně v jedné životní situaci (práce, vztahy, okolí, cokoliv, co vás tížilo nebo se nějak nemohlo hnout) se rozhýbe, nebo k vám přijdou informace, které vám umožní se s definitivní platností pro tuto chvíli rozhodnout a tím ulevit své duši.


Budete možná dbát na kvalitu, budete naprosto nekompromisní.

Budete chtít jen to nejlepší. Říjen pro Berany může být měsícem, ve kterém se budou rozhodovat o zásadních životních záležitostech, stejně jako měsícem, ve kterém si pouze ujasní, co od života chtějí a všechna řešení ještě nechají na pozdější dobu.

Vy sami můžete nakonec být i těmi, kdož vezmou to Eso mečů do rukou a projasní situace kolem sebe. "Došla mi trpělivost, je čas začít jednat!" Nejsou to zbrklá rozhodnutí, ale dokonale promyšlená. Ano, mohou nést i bolest nebo zklamání, není vyloučeno, že některá prohlédnutí pro vás nebudou příjemná, ale okamžitě tu máte tu narovnanou situaci. Je to spíše o tom, že směřujete ke kvalitě ve svém životě. Že se možná nějakým rázným (a pro vás či pro to okolí bolestivým) způsobem zbavíte něčeho, co je rozbité, co nefunguje, co vás zraňuje. Pro vás tu jsou vlastně tři karty znovuzrození, dvě esa, dvě materiálně silné karty a dvě karty, které odhalují pravdu.

Říjen pro vás může být energický, akční, také uzdravující. Neprůhledné situace se začnou projasňovat a tady si myslím, že to budou spíše náhlá nebo náhodná prozření. Nebudou ani souviset s intuicí nebo sny, ale budou to věci zcela hmatatelné v realitě - někdo něco řekne, něco oznámí, něco sami na vlastní oči uvidíte. A budou to věci, které vás osvobodí, zažehnou ve vás ten váš pověstný oheň a radost ze života, sklepete ze sebe to, co vás tížilo.
Jediné varování tu je ohledně těch bolestivých situací. Ač první reakce může být velmi bouřlivá, tak stejně rychle také odejde a okamžitě za sebou zanechá pocit klidu a stálosti. Stálosti, která vám dá takový pocit bezpečí, že budete mít chuť a odvahu udělat třeba další krok ve svém životě.Jako když oklepete strom, ze kterého opadnou shnilá jablíčka a zůstane vám jen ta zralá, dobrá úroda. Úleva je až hmatatelná a čiší z celého výkladu asi nejvíce. Rozhodnost činit kroky, které vás posouvají dál… fakt, že vám v této cestě osud bude v říjnu nápomocen tím, že vám v podstatě odstraní překážky z cesty… a nová energie, která je vašemu znamení vlastní, tedy obrození, znovuzrození, úžasný pocit, že jste zase ve své kůži.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 27. září 2016 v 9:37 | Reagovat

pěkné :-)

2 sylva sylva | E-mail | 27. září 2016 v 18:35 | Reagovat

Renčo to je moc hezký horoskop pro berany .Syn je beran a moc,moc bych mu přála ,aby už byl štastný a měl taky  dobrou práci,momentálně ukončil pracovní poměr a podle karet to vypadá dobře.Všem beránkům krásný říjen.díky

3 Hanka Hanka | Web | 28. září 2016 v 13:58 | Reagovat

Jako krotký beránek jsem zvědavá na výsledek****

4 Mirka Mirka | 8. října 2016 v 13:25 | Reagovat

Moc moc děkuji ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.