ŘÍJEN 2016 pro Blížence

27. září 2016 v 18:07 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Blíženci, v říjnu se pro vás možná budou dít věci. Klid, rozhodnost, čekání na výsledek - nic pro vás… Máte tu příliš velké množství energických, ohnivých karet a jediný cíl - mít co nejdříve výsledek. Tohle se může čas od času projevovat až nutkavým pocitem….Na druhou stranu se ve vašem životě nebude dít nic špatného, Dvojka pohárů tu vystupuje jako takové zchlazení všeho toho žáru a občas i nenálady nebo náročnosti, která bude jen výsledkem vaší upřemýšlené mysli.


Upozorňuje, že pokud na vás přijdou ty netrpělivé chvilky, nemějte strach, protože stále zůstáváte spojeni s něčím, nebo někým, kdo k vám patří, co k vám patří a tahle linie se tady nemění. Jedete energeticky na správné vlně, nesešli jste z cesty. Naopak - pokud dobře zkrotíte ten svůj oheň, můžete mít najednou energie na rozdávání. Je to skvělé období pro vášnivá rozhodnutí s partnerem, pro budování čehokoliv stabilního, zázemí, rodiny, domova… Je to skvělá doba na definitivní rozhodnutí se o něčem, co vám poskytne pocit vášně a sounáležitosti. Skvělé období i pro pracovní záležitosti, finance, nové pracovní nabídky, které vás budou těšit, naplňovat.

Spojení s vlastním vnitřní ohněm, vášnivostí pro danou věc - to všechno bude obrovská zbraň ve vaší ruce. Můžete ji využít, nebo i se jí odstřelit - to už je pak na každém. Rozhodně budete mít hodně dobře nabito, je pak jen na vás, kam náboje namíříte. On by vás i ten osud měl dobře vést, protože tu je silný pocit očištění od špatného, zlého, nevyhovujícího, tento proces - dobrá zpráva pro vás - je u Blíženců už patrně u konce. Už si toto odbyli v minulých měsících a nyní se rozhlíží v té nové, čisté situaci. Buďte v ní klidně "hin", ale nebuďte "splašení honem honem do nového".

Je tu jen varování před zbrklostí, před tím, abyste nechtěli po okolí nebo sami po sobě - v tuto chvíli něco nesplnitelného. Tady zkuste zabrzdit, kde to nepůjde, tam nepoužívejte sílu. A především nepoužívejte sílu a násilí sami proti sobě, netrapte se zbytečně a tu energii nevybitou a napěchovanou vrhněte někam "neškodně", nebo do oblastí, kde se vyžaduje a kde vás posune vpřed, přinese výsledky, výdělky apod… Co se týče financí, je klidně i možné, že přijdete k nějaké mimořádné částce peněz, že dostanete mimořádnou práci, že se stane něco, co vám vloží do rukou jakousi jistotu na horší časy…

A letmým pohledem vám mohu už říci, že to, co tak moc chcete… může dojít naplnění v průběhu listopadu. Listopad by pro Blížence měl být obdobím sběru plodů jejich trpělivosti, úsilí, nových začátků a svítání….Berte to tedy tak, že říjen je pro vás měsícem, ve kterém budete chystat trpělivě a poctivě raut, ke kterému sami sebe pustíte v listopadu….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tanja Tanja | Web | 28. září 2016 v 11:32 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá, přítel je Blíženec****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.