ŘÍJEN 2016 pro Býky

27. září 2016 v 12:06 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Býci, také vy máte šanci se v průběhu října stabilizovat. Máte tu dvě osudové karty. Dva zásadní mezníky v životě člověka. Tři trojky… pro Býky bude říjen měsícem spojování linie minulost - přítomnost - budoucnost. Budete si uvědomovat souvislosti, budete hledat cesty v přítomnosti, aby se vám nějak vyloupla budoucnost.A to nemusí být úplně bez bolesti, zejména se to může týkat emocionální bolesti. Vedle ní ale stojí osudová, karmická a ochranná karta, takže se zdá, že to, proč možná v říjnu uroníte slzu, vás nijak nepřekvapí, protože jste to už tušili. Mohou to být také situace, kdy se budete muset rozloučit s něčím, na čem jste lpěli, ačkoliv to viditelně odcházelo. Pak je takové období smutku očistnou dobou, kdy smíte navenek dát najevo bolest, mít to srdce na tváři v podobě slzy, nikoliv utlačené bolestí v hrudi. Je to úleva, je to očista, která vám otevře cestu do budoucnosti a především dá věci do rovnováhy. V kombinaci s celkovou říjnovou energií se tady vlastně rodíte jako "noví lidé" hned dvakrát, a dvakrát osudově.

Je možné, že vás v říjnu potkají události, které notně zahýbají vaším životem. Které vás pošoupnou tam, kam patříte, ale to už takovým způsobem, že to pochopíte.
Ve zvýšené míře se to může týkat citových věcí, nebo věcí, které máte spojené s emoční stabilitou a také s hmotou. Může to pro vás být měsíc ztrát, i měsíc velkých zisků. Karta Spravedlnosti na konci je o tom, že si patrně pouze sklidíte to, co jste zaseli.

Než se o čemkoliv rozhodnete v říjnu, dvakrát, ale raději třikrát si to rozmyslete z různých úhlů pohledu. Trojka mečů vám to trošku kazí a můžete snadno klouzat do sebelítosti, která se může stát neproduktivní. Na druhou stranu množství pevných karet okolo je dobrou zárukou, že to bude spíše jen o uvolnění stresu, o uvolnění starých nánosů bolesti, o odlupování toho, co vás tížilo. Konec měsíce byste v takovém případě mohli přivítat už znovuzrození, s úlevou, s velkým oddechnutím.
Mějte neustále na paměti svou minulosti, svou přítomnost a vizi budoucnosti. Je to důležitá linie, která se vám tímto měsíce vine a která je v každém rozhodnutí a vašem kroku kupředu důležitým vodítkem. Dobré také je, že říjen je pro vás rychlejším měsícem z hlediska "výsledků, které lze vidět". Zdá se, že okamžitě uvidíte, když půjdete dobře, když půjdete špatně. Téměř vzápětí vám osud strčí do života situaci, která vám dá jasně najevo, že "tudy ano", nebo "tudy ne". A trpělivost, mějte trpělivost s tím, co začnete….

Nejsou před vámi lehké úkoly, jsou náročné na soustředění, na pečlivost, na zabrání se do svých úkolů… možná budete chodit spát vyčerpaní, ale s pocitem dobře vykonané práce.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee Karol Dee | Web | 27. září 2016 v 13:31 | Reagovat

To by mě zajímalo, co lidi jako ty říkají na zavedení Hadonoše jako nového znamení podle NASA. :P

2 umodrekocky umodrekocky | Web | 27. září 2016 v 14:33 | Reagovat

[1]: Některé horoskopy s Hadonošem počítají. Já mám radši ten náš, normální, dvanáct znamení.

3 lada lada | 27. září 2016 v 14:47 | Reagovat

tak koukam, ze se mam v rijnu na co tesit :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.