LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ŘÍJEN 2016 pro Lvy

28. září 2016 v 13:14 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Lvi mohou v tomto měsíci zažívat nepříjemná překvapení. Zásadní skutky, zásadní konce, zásadní začátky, prohlédnutí svých situací bude provázet možná bolest nebo zklamání… ale nakonec je to vše zavede k tomu, že se nevzdají a začnou psát nový plán svého života. Z výkladu mám pocit, že zatím jste znamení, které bude tou očistnou znovuzrozeneckou energií doslova smeteno jako tsunami.Destíka mečů a Sedmička mečů je o tom, že vyjde na povrch všechno falešné a "zlodějské" ve vašem životě. Otázkou pak je jen to, jestli vy jste ten podvádějící nebo jste ten podvedený. To už záleží na činech a skutcích minulých každého z vás, ale ona očista s sebou přinese čisté listy papíru, na které si budete moci narýsovat nové plány. Postavené na mincích, postavené na pentaklech, postavené na něčem, co opravdu stojí nohama na zemi. Na kvalitních cihlách. Měsíc může s touto energií přát bohužel sporům, hádkám, nedorozuměním, nepříjemným situacím, ve kterých budete chtít útočit nebo naopak bude útočeno na vás. Pozor si dejte na své lví drápy, protože jejich použití, hlavně to nerozvážné, může pekelně bolet. A to nejen vás, ale i vaše okolí.

Nemějte pocit, že vám bylo vzato VŠECHNO. Mnohé zůstalo, zůstalo to kvalitní. Sami můžete být také tím, kdo něco ukončí, protože mu už došla trpělivost, protože už toho měl dost, protože už chce žít nějak normálně. Protože už se chce zvednout a volně dýchat. Tady se pak můžete setkat s výčitkami, pocitem, že to ten dotyčné hodil na vás, nebo že tu situaci tak, jak jste ji rázně vyřešili, nemusíte zvládnout… nebojte se, zvládnete… a i ten, kdo po vás bude křičet, že je to vaše vina, časem zmlkne. Máte ale mimořádně fajnový měsíc na finance, na výdělek, na něco, co vás může zabezpečit do budoucna, ačkoliv to ještě nemusí být zcela zřejmé a spíše se budete věnovat rozvíjení této oblasti a budování výdělků příštích…. I zítřků příštích…


Ve zkratce tedy, jestliže jste se ještě neoklepali ze všeho špatného nebo nevyhovujícího ve vašem životě, udělejte to nyní… Nebo to udělá někdo za vás…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Daniela Daniela | Web | 29. září 2016 v 15:58 | Reagovat

Jako Lvice si počkám, jsem zvědavá***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.