ŘÍJEN 2016 pro Panny

28. září 2016 v 16:39 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Panny, i pro vás bude tento měsíc měsícem osvobození a vyjasnění. Jestli jste se poslední dobou cítili jako v kleci, uvěznění, pak říjen přinese kýžené uvolnění. Nebude to ovšem tak jednoduché. Trojice karet pro vaše znamení je: 2 holí - Měsíc a Král pohárů a ještě na svět chtěla Síla. Úleva, které se vám dostane, bude pravděpodobně spojena s vyřešením dlouho zapeklitého problému, který se může týkat vašeho směřování dál v životě. Pocit uvíznutí se uvolní a vy budete vědět, kudy dál. Pro některé to bude zcela jasné, ale pro některé to může být opět další křižovatka a další "achjo, tohle nikdy neskončí". Je to jako když postoupíte o jeden schůdek, ale ještě nejste nahoře. Jste prostě jen na dalším schůdku.Překonáte-li tento pocit opětovné, zdánlivé prohry, tak budete mít šanci v následujících týdnech postoupit ještě rychleji. A cesta by měla vést přes intuici, přes nějakou pomoc z okolí, přes drobné náznaky nebo náhody, přes nabídky jiných lidí. Zdá se, že ve chvíli, kdy najdete ten pomyslný klíč k životu, a to se v říjnu může podařit, se vám otevřou možnosti. Budete-li dostatečně pozorní, pak můžete velmi hezky sjednotit citovou spokojenost a spokojenost životní, sílu, nadšení, chuť žít.


Jediné varování je před těmi pocity prohry, nebo zmatení. Přechodně se takto cítit opravdu v říjnu můžete. Ale není to nic, co by za chvíli nepřešlo, takže si v této chvíli odpočiňte, nebo zvažte znovu své možnosti. A poté se znovu vydejte na cestu. Říjen vám bude ty možnosti doslova strkat do cesty a vy je spíš než rozumem vycítíte pocity nebo intuicí nebo vášní, či prostě tím, že se "vám to bude hrozně líbit". Nevíte proč, ale bude…. Je to až pudové, je to nevysvětlitelné. To bude ten hnací motor října pro Panny.


Neobvyklé, z řady praktických až nudných měsíců, výrazně vystupující měsíc tohoto roku, jen co je pravda. Tak si ho užijte a nezapomeňte, že ty správné odpovědi máte jen sami v sobě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 29. září 2016 v 11:10 | Reagovat

a dobre vediet :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.