ŘÍJEN 2016 pro Raky

28. září 2016 v 9:13 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Ráčci budou v říjnu trpět svým starým dobrým problémem. Na stříbrném podnose jim osud přinese očištění, znovuzrození, nové situace, nové možnosti. A hned na úvod velké varování - prosím, nebojte se toho, co vám nové situace mohou přinést. Vrhněte se energicky do nich. Máte velké sklony v takové chvíli strnout a bát se…


Toto jsou karty pro říjen obecně pro všechny... ozdravení a energie je patrná.

Osmička mečů je svým způsobem jedna z nejhorších sebedestrukčních karet, protože neexistuje reálné nebezpečí, je to jen váš strach. Pocit ohrožení tam může pramenit z konkrétní osoby nebo konkrétní situace. V tomhle zase máte jasno, evidentně tam je něco, co vás donutí odvětit, že přece máte důvod… máte… a nyní se může stát několik věcí. Šestka pohárů je o snění, o minulosti, o romantice a naivitě. Také o tom, že vám opravdu může vstoupit do života někdo z minulosti, kdo vám pomůže, kdo pomůže rozřešit vaši situaci. Zdá se, že pokud sami s tím, s čím se nyní potýkáte, nepohnete sami, s tím vám někdo pomůže. Říjen je obecně měsícem velkých posunů, to znovuzrození čeká na každého a jsou tady i velké zisky… ke kterým musíte ale udělat jeden krok. Jeden jediný krok a budete moci otevřít tu truhlu, která vám dá možnosti, pocity, hmotné zabezpečení, jednoduše vědomí, že vše je tak, jak má a že jste s pozemským bytím spokojeni.Nezavírejte oči před skutečností. Je také možné, že vás říjen postaví před pomyslný soud… máte tu vlastně dvě "soudní" karty. Zatímco se vám osud bude snažit pomoci maximální možnou mírou, vy sami se ponořte do minulosti nikoliv za účelem útěku do ní, ale za účelem nalezení pravdy.

Dvojka mečů je o rozhodování, ve kterém se musíte oprostit o současný pohled na svět, o předsudky, o všechno, co by vás mohlo rušit. Je to o hlubokém ponoření se do vlastní duše, do vlastní minulosti, zkušeností a o volbě. Bude to pro vás volba úspěšná, protože vás zbaví právě toho nutkavého strachu, který neustále cítíte za zády. Je to volba, která vás může dovést k tomu úspěšnému pocitu smysluplnosti pozemského bytí, možná vás přivede i k nějakým hmotným ziskům. Faktem ale je, že i jen letmý pohled na tyto karty je o tom, že největší energii budete čerpat z minulosti, z čistého srdce, a snad i naivity… Nenechte se tímto stáhnout úplně do beznaděje, ale naopak v tom opravdu hledejte to slunce, to jediné světlo, které je pro vás vodítkem k řešení všeho…Stačí pak jedno rozhodnutí a ten krunýř ztvrdlý a bolestivý se rozloupne. A říjen vás právě k tomuhle bude tlačit…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 28. září 2016 v 13:40 | Reagovat

Renatko trochu mě ten horoskop pro ráčky děsí ...,ale uvidím co mi říjen přinese .Děkuji

2 Aki Aki | 28. září 2016 v 13:43 | Reagovat

A mě se zas kupodivu líbí.. kdyby se všechno už někam pohnulo, bylo by to super! Jinak teda dumám nad těma vyfocenýma kartama, protože neodpovídají těm v popisu :-)

3 sylva sylva | E-mail | 28. září 2016 v 15:32 | Reagovat

Tak jsem si to četla ještě několikrát dokola a uznávám,že to zas není tak špatný .

4 umodrekocky umodrekocky | Web | 28. září 2016 v 23:24 | Reagovat

[2]: Neodpovídají, Rakům jsem to opomněla vyfotit, takže tam máte obecný výklad pro říjen.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.