ŘÍJEN 2016 pro Štíry

29. září 2016 v 10:30 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Štíři, co se stane, když na Štíry vysvitne slunce? I tato nadmíru pozitivní karta je zrovna u vás zároveň i lehkým varováním před přehnanou ohnivostí, před snahou něco spálit, před tlačením věcí do nesnesitelných extrémů. Ke Slunci jsem vám vyložila ještě Vůz, takže u vás bude velká potřeba s věcmi pohnout.Trojka holí je potom jen potvrzením toho, že vaše touhy se někde uhnízdit, získat zázemí, změnit své zázemí, urovnat záležitosti, učechrat si pírka ve svém hnízdě, to všechno bude ve zvýšené míře - ve vašem případě až nutkavé. Zejména tehdy, když si nejste jisti v kramflecích, jestli na tohle všechno máte dost cihel, dost pírek, dost hmatatelných věcí, na kterých můžete svou budoucnost postavit. V takovém případě vám může říjen pomoci právě pracovat na těchto základech, na jednotlivých cihličkách svého žití, abyste z nich třeba až v dalším období začali stavět.

Ku pomoci může být ta vaše nynější zcela jasná a směřovaná představa, vize. Zcela jasně nalajnovaná budoucnost. U někoho reálně, u někoho zatím pouze v hlavě. Královna mečů, která celý výklad zakončuje skvěle ladí s obecnou říjnovou kartou Posledního soudu, milí Štíři, ať se vám z cesty klidí ten, kdož se vás pokusí v říjnu oklamat. Zavést na scestí nebo vás nějak využít. Budete mít extrémně vysokou citlivost a radary na lži a podvody všeho druhu. Budete mimořádně toužit po urovnání jakýchkoliv nesrovnaných situací… Budete mít čich na kvalitu. Jednoznačně půjdete nikoliv za iluzemi, ale za tím, co je praktické, rozumné, vyčištěné a v čem spatřujete VYHLÍDKY DO BUDOUCNA.


Na své budoucnosti můžete v říjnu velmi kvalitně zapracovat. Jakákoliv snaha se setká s dobrými výsledky. Říjen je pro vás měsícem vyjasňování, projasňování a snad i úlevy, že vás už netíží temné myšlenky, pochyby a nejistoty. TO všechno by mělo v průběhu měsíce odejít…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 29. září 2016 v 10:49 | Reagovat

Páni to na mne tak sedne,ano snažím se poschraňovat ty cihličky a mám stále dojem že je nemám,že jsem jich ještě nenasbírala,nebo mě je někdo krade a navíc to jde strašně pomalu.Jedná se vážně o citovou stránku mého života o vztah.Mám pocit že se honím za větrnými mlýny.Vrátí se???

2 Ivuše Ivuše | 29. září 2016 v 11:48 | Reagovat

Vytáhla jsem si na návrat tři karty je to kluk mincí-nabídka, desítka pohárů-harmonie, sedmička mincí-trpělivost.Mylím že ano ,ale proč tam je ta nabídka?

3 umodrekocky umodrekocky | Web | 29. září 2016 v 12:57 | Reagovat

[2]: nabídka, kluk mincí je o začínající zrající situaci, o přemýšlení, o kroku, který možná ještě neudělal, ale velmi ho promyslel, fakticky se na něj připravil. Takže je-li to s těmi ostatními kartami odpověď na "vrátí se?" pak ano, rozhodně o tom uvažuje, zvažuje výhody (nevýhody), ale s tou 7 mincí o nechce uspěchat, podtrhnout nezralé apod... Nečekej to asi hned, ale náznaky nebo  fakt, že ta situace se v tuhle chvíli potichu vyvíjí k tvému prospěchu, ano.

4 Ivuše Ivuše | 29. září 2016 v 13:44 | Reagovat

Děkuji Reni.To je ten stejný ročník ,jako u tebe ,jak si psala asi zakletý.Podle tvého tarotoskopu pro mne na půl roku to vychází pomalu ,pomalu a já by jsem chtěla hned pokud možno okamžitě.Ještě jednou moc moc děkuji.

5 Tom Tom | 29. září 2016 v 14:19 | Reagovat

Krasne to Reni koresponduje jak s Adventem tak Pulrocnim. To nutkani uz zazivam nejakou chvili a v rijnu se to urcite bude stupnovat. Ty cihlicky se nahromadi a pak zase vytrati, tak snad ten rijen mi je pomuze udrzet na miste, abych mohl zacit konecne stavet zaklady ke kterym budu moct i pristavovat.

6 Sabča Sabča | Web | 3. října 2016 v 18:29 | Reagovat

krásný blog, zvu tě i na svůj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.