ŘÍJEN 2016 pro Střelce

29. září 2016 v 15:33 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Střelci, k vám bych si ráda přišla v říjnu pro radu. Budete mistři ve snování kompromisů, v nacházení nových cest a v pilné práci na všem, co si umanete. Váš říjen bude hodně pracovní, bude v něm převažovat vidina výdělku nebo výsledku toho, na čem budete opravdu velmi soustředěně pracovat.


Je tu možná i spolupráce s jinými lidmi nebo častější pobyt ve společnosti, těch lidí spojených s vaší činností nebo pocitem spokojenosti a jakéhosi směřování životního, se může v říjnu vyrojit jaksi více, než je u vás obvyklé. Energie je to také spojená s dokončováním záležitostí, dotahováním do konce, případně i se začínáním nových věcí, které ve vás vzbuzují příjemné myšlenky na budoucnost, které mají potenciál v budoucnu ještě růst.

Pokud vám říjen přinese nějaké prozření, bude jednoznačně k vašemu prospěchu. Přinese vám uvolnění energie, rozvíření situace tak, že se konečně vyčistí zrno od plev. A se zrnem budete moci téměř okamžitě začít pracovat. Cokoliv se vám vyřeší, neváhejte, a okamžitě vezměte nově nastolené situace a tvarujte je tak, jak to máte už dlouho promyšlené.Mimořádně příznivé karty, milí Střelci. Jednoduše řečeno - co můžete a na co sáhnete, to tento měsíc vylepšíte. Snad jen pozor na to, ať si nepřipadáte jaksi přejedení, přeplnění a unudění. Své nabyté bohatství, ať už vám tento vnitřní pocit půjde kamkoliv, využijte třeba tím, že ho darujete druhým, že se podělíte, že začnete lépe a jinak spolupracovat. Budete mít na rozdávání. Budete mít na to se něčím pořádně a důkladně kochat!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | 29. září 2016 v 17:45 | Reagovat

:-)

2 Martule Martule | 29. září 2016 v 21:59 | Reagovat

Úžasné,bombove,bozske.dekuji Renatce a nadhernym kartickam.radost to cist...jsem plna ocekavani...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.