LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ŘÍJEN 2016 pro Váhy

29. září 2016 v 6:41 | Renata |  Každotýdenní kalendář
U Vah bych se vůbec v říjnu nedivila, kdyby řešili věci naprosto zásadní. Jejich výklad je asi nejvíce shodný a nejvíce v souladu (zatím) s tím, co jsem obecně vytáhla na měsíc září. Dobrá zpráva je, že milé Váhy, říjen pro vás bude už jen úleva… na druhou stranu ještě ta úleva může být spojena se stresujícími událostmi, s pocitem vykořenění, nejistoty, až se strachem se nějak pohnout, abyste se nezranili nebo aby se situace, která se kolem vás bude postupně rozvíjet, nějak nepokazila. Dvě osudové, karmické karty vedle sebe… Čekáte-li na nějaké rozuzlení ve svém životě, patrně přijde.. A přijde právě takové, jaké si zasloužíte, jaké jste si vymakali v předchozím období.Ti, kteří mají jasno v tom, za čím šli, se mohou těšit, že ten strach, který je možná na chvíli obejme, rychle odejde a bude spojen opravdu jenom s nějakou rozechvělostí kvůli zvykání si na novou situaci. Ostatní, nebo ti, kteří si nejsou moc jistí tím, co by je mohlo čekat, se mohou těmi náběhy na změny ve svém životě trápit víc, ale až postupně zjistí, že i tady to bylo cosi, co jim v budoucnu může přinést velmi sladké ovoce.


Změny to mohou být jakéhokoliv rázu, záleží na každém a na tom, v jaké fázi jeho život nebo jeho situace, které se to týká, je. Mohou to být definitivní záležitosti typu "najdu práci, najdu partnera, svatba, rozvod, otěhotnění, přestěhování, nalezení konečně něčeho, co chci, nebo zbavení se konečně něčeho, co mě trápilo", mohou to ale stejně tak být pouze počátky těchto událostí, jejich uvědomění a konečné rozhodnutí o tom, že něco chci udělat. Teprve na onen čin dojde, ale důležité je, že už v tuto chvíli přesně víte, co bude, jak to chcete, máte to prostě zváženo, změřeno a srovnáno. Sklidíte dvojnásobně to, co jste minulými činy zasely. Jen je otázkou, pro každého osobně, bude-li to sklizeň voňavá a sladká, nebo poněkud nahořklá.

Váhy mají v tarotskopu pro říjen váhy… na kartě Spravedlnost jsou právě váhy… Takže… držte je tento měsíc pevně a zvažujte podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Budete totiž muset. Síla je to taková, že vám prostě "něco" stoprocentně naservírováno bude.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.