TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

Typy výkladů pro vás: AKTUÁLNÍ NABÍDKA VÝKLADŮ

27. září 2016 v 17:01 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny

MÁTE ZÁJEM O svůj vlastní VÝKLAD?

Klidně se do toho můžeme pustit společně!!! Ale prosím, pečlivě si přečtěte následující:

Tohle jsou časové termíny:
Výklad dostanete nejpozději za 2 TÝDNY OD OBJEDNÁNÍ.
(Tato doba je pro mě důležitá, protože mi umožní se na Váš problém důkladně naladit a najít v tomto časovém úseku klidný čas, který Vám mohu věnovat).
Většinou je to doba kratší, domlouvám ji často individuálně, jakmile jsme v kontaktu.


JAK SI OBJEDNAT OSOBNÍ VÝKLAD?
Také si prosím přečtěte pravidla výkladu, dole pod tímto článkem, kde se dozvíte, co čekat, a co naopak nečekat.

A pak se podívejte na NABÍDKU, která je široká a přehledná

Objednávejte na emailu modracesta@seznam.cz

PRAVIDLA PLACENÝCH VÝKLADŮ U MODRÉ KOČKY (modrá cesta)

Intuitivní výklad je RADOU pro Váš život.
Informace přijdou vždy jen ty, které mají. Chápu, že někdy má člověk touhu znát věci do nejmenších podrobností. Problematické jsou potom výklady na děti a jejich soukromý život, na partnera, který je zadaný či na blízké třetí osoby, ke kterým nemáte dobrý vztah, smrt, nemoc a neupřímné úmysly. Motivy některých takových dotazů, jak samy už v době, kdy je pokládáte, nejsou korektní. Karty ctí tajemství a neodhalí nic, co by nebylo určeno pro Vás nebo co je potřeba skrývat v zájmu těchto druhých osob. Někdy tam informace jsou, někdy ne a je vždy nutné ctít toto tajemství či pracovat pouze s tím, co je Vám k tomuto tématu sděleno.

Ne vždy je možné výklad učinit, ačkoliv jsem již objednávku přijala. Vedení ke kartám není vždy stejně silné a stává se i to, že pro onoho člověka tu není z duchovní oblasti žádné sdělení. Důvody jsou různé, někdy prostě nemáte v tuto chvíli nic vědět a tak se karty i intuice odmlčí. V takovém případě Vás o tom budu informovat a můžete se rozhodnout, chcete-li vrátit peníze, nebo počkat na pozdější vhodnou dobu.

Výklad není věštbou budoucnosti, výklad není neměnnou konstantou. Je to především obraz současné situace, důsledků minulosti a tendencí, které z přítomnosti vychází. Vše další je ve Vašich rukou. Je to analýza, která ukazuje vaše silné i slabé stránky a vhodná i méně vhodná období v budoucnosti.

Na některé otázky nenajdete odpověď "ano", nebo "ne". Lze jen hledat vhodná řešení a rozhodnutí je vždy nakonec na vás.

U dotazů na zdraví se věnuji pouze energetické a duševní zátěži, která se potom může projevovat fyzickou nebo psychickou nemocí. Najdeme společně hlubokou příčinu zdravotních potíží, jejich kořen, ale léčební a přesná diagnostika je už v rukou lékaře.

Pokud karty jen zkoušíte, může se stát, že budou odpovídat mylně.
Výklad a intuitivní vedení je přesné pouze, pokud si vykladač i klient důvěřují.

A nakonec to nejdůležitější:
Nestávejte se na výkladech závislí, přitěžujete tak svému zdraví, duševní energii a zcela odevzdáváte vlastní vůli žít a formovat svůj život. Každý má svou vlastní intuici a je schopen po stezce svého života kráčet sám. Vyzkoušejte si nejprve, jak vám sedí mé obecné výklady na měsíce, na týdny, speciální výklady. Dělají vám dobře? Pak vám u udělá dobře i individuální výklad.

Výkladem hledáme řešení a cesty pro Vaši duši. Nemusí vždy být v souladu s tím, co si v tuto chvíli přejete: Prosím, přijměte s výkladem i toto riziko, výklad ukazuje cestu, která je v souladu s cestou Vaší duše.


Po objednání výkladu na email se zpravidla do tří dnů dočkáte odpovědi.

A několik formalit.
Dostáváte ode mě příběh, objednaný příběh na míru, údaje k zaplacení jsou vždy na konci výkladu a jsou formou autorského honoráře, podle kterého jsou vaše platby také evidovány a zdaňovány.
Nejsem plátce DPH.

GDPR: Údaje neshromažďuji. Pracuji pouze s emailovou adresou, po které komunikujeme.
S datem narození, pokud ho napíšte (ke své práci ho ale nepotřebuji), případně astrologické znamení, které jste.
Newslettery nerozesílám, výjimou jsou oznámení o nových článcích, které jsou ale generovány v případě, že si o ně napíšete vlevo na blogu, službou blog.cz.
(informace o webu, výklady, inspirace a zprávičky můžete sledovat na fb stránkách U modré kočky).

Všechny údaje a emaily jsou spravovány dle pravidel služby Seznam.cz a mohou být na požádání okamžitě vymazány.


...............................

ZDARMA výklady: POUZE pod speciálními výkladovými dny, které budou čas od času probíhat.
Občasně pod Twitch creative účtem, kde si sem tam uděláme pár hodin live výkladů... Zapněte si tady SLEDOVÁNÍ, a každé live vysílání vám přistane s upozorněním v emailu.

..................

EMAIL, NA KTERÉM MŮŽETE VÝKLADY OBJEDNÁVAT:

modracesta@seznam.cz (v emailu uveďte, o který výklad z nabídky máte zájem a co chcete řešit)Děkuji a těším se na vás... S přáním spokojených dnů...
Renata

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Magda Magda | 28. září 2016 v 21:25 | Reagovat

Renatko, díky za pestrou paletu výkladů, kterou jsi pro nás sestavila. Věřím, že každý, kdo bude potřebovat, si vybere a že ho Tvoje výklady obohat, nasměrují a pozitivně naladí. :)

2 Martina Martina | 29. září 2016 v 5:44 | Reagovat

Renčo, díky za obsáhlou škálu možností, určitě každá  z nás si najde to, co zrovna bude potřebovat...Tvoje nabídky přijdou vždycky v ten pravý čas...

3 umodrekocky umodrekocky | Web | 2. října 2016 v 7:17 | Reagovat

Z časových, praktických i pracovních důvodů jsem v říjnu změnila podmínky pro individuální placené výklady.

4 lada lada | 8. listopadu 2016 v 14:12 | Reagovat

Tarotova kniha! KOnecne, Renco, mam radost :)

5 Renáta Renáta | 11. listopadu 2016 v 16:53 | Reagovat

Těším se na knihu, na krásný dárek pod stromeček:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.