Říjen 2016

SAMHAIN: Spojte se s minulostí a nechte ji odejít. A SAMOVÝKLAD pro vás...

31. října 2016 v 10:47 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Dnešní Samhain netřeba dlouze představovat. Noc z 31. října na 1. listopadu patří k těm, o kterých naši předci věřili, že patří k nejmagičtětjším. Pojďme se podívat, co můžeme v dnešní noc získat a s čím nám může pomoci a na konci článku si můžete vybrat z několika karet vlastní odpověď na to, co vás v tu chvíli napadne...

Samhain byl hranicí mezi dvěma hlavními periodami (létem a zimou), pro Kelty byl začátkem nového roku, a byl vnímán také jako doba, kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých. Věřilo se, že se duše zesnulých v tento čas vracejí na zemský povrch, a živí mohou navštívit podsvětí.

Můžeme tento čas využít i v dnešní době? Určitě ano! I když nás zahltila moderní technika a pro samý šum a hluk všedních dnů se nezastavíme, bolestí a stresu a nakupených problémů máme o to víc, možná mnohem víc než měli naši předkové. A tohle je dobrý čas na malé zastavení.
Stále totiž můžeme dnešní noc považovat za magickou, nebo minimálně neobyčejnou.

SILNOU...

Z hlediska logiky je přelom října a listopadu měsíceme dobou, kdy definitivně odchází staré listy, ještě týden a možná už budou všechny stromy holé. Teď naposledy a snad ještě pár listopadových dnů bude ta krása, ta zralost a odcházející život z přírody v takové parádě! Nyní se s námi definitivně loučí síla letošního léta. Začíná se ochlazovat a všechny síly se stahují dovnitř. I lidé měli v tuto dobu sklony se více držet doma, probírat se úrodou celého roku a zklidňovat se a lépe prožívat vzájemnou blízkost.

Než nás naplno ovládne adventní nálada, máme ještě v tichu a usebrání čas probrat se uplynulým rokem a vidět první výsledky, všechno je ještě nanečisto...
NENÍ TO DOBA VHODNÁ PRO ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ. Ještě není všechno dokonale "odumřelé" či vyvstalé...
JE TO ALE VHODNÁ DOBA PRO UVĚDOMĚNÍ SI toho, co chceme nechat spadnout na zem, ty listy, to, čeho se chceme zbavit, co nás tížilo třeba celý rok.

A proto...

RITUÁLY SPOJENÉ SE SAMHAINEM jsou různé, od pálení symbolů zla až po různé složité magické záležitosti. Myslím ale, že bude stačit si v tento den pouze uvědomit, co ve svém životě chceme nechat v té minulé sezóně. Co příliš bolelo, co příliš ubližovalo...
Co chceme nechat usnout (a na jaře třeba probudit)...
Je to také čas, kdy můžeme začít nové věci, nové myšlenky, nové projekty, nové vztahy, ale nesmíme od nich chtít okamžitý výsledek. Je to tichá zimní práce. Cokoliv nyní začneme, musí pro svůj úspěch pokračovat v "ústraní"...
... a je jedno, jestli to všechno napíšete na papírek a spálíte, nebo jestli si jen zapálíte svíčku a všechno si nad ní jen potichu srovnáte v hlavě.

Dnešní noc by tomu všemu měla přát. Mělo by nám být umožněno VIDĚT MINIMÁLNĚ NAZNAČENÉ ŘEŠENÍ BUDOUCÍCH SITUACÍ.

SNY a setkání s těmi, kteří tady již nejsou
Podle pověstí právě tato noc (ale stát se to může i noci kolem tohoto data) je mimořádně vhodná ke komunkaci se těmi, kteří tu už nejsou. Mohou nás navštívit ve snech a předat nám jejich poselství. Můžete je tedy před spaním pozvat do svých snů a... pozdravit se s nimi. Třeba někdo z těch, koho jste milovali, nebo kdo miloval vás, může přijít s naléhavým vzkazem nebo symbolikou. Pokud se vám o někom takovém bude zdát, pak si tohoto snu všímejte s pečlivostí, protože to může být zásadní zpráva!

Přeji vám příjemný den, usebraný večer a klidnou noc, kterou užijete s pokorou a vírou, že "zimní spánek", ke kterému se naše duše nyní symbolicky ukládají, bude prospěšný....

Jesti vás v tuto chvíli napadla nějaká otázka, chtění jakéhosi neurčitého vzkazu, podívejte se na obrázek. Osloví-li vás jedna karta, přečtete si následně její poselství:31.10. -6.11.2016: Týden dobrých rozhodnutí

30. října 2016 v 12:54 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Ale ještě zkraje týdne můžete zápasit s myšlenkami plnými marnosti, ztracených (iluzí) a snů, všechno se pořád nebude moc chtít vyloupnout na svět. Vydržte, takové může být pondělí, úterý, ale v dalších dnech už bude kolem dokola mnohem více posbírané síly. A opět se bude opakovat cyklus hledání správných řešení, odpovědí a potom rázné akce, které jednoznačně potvrdí to, co jsme zamýšleli.
Můžeme si tedy procházet vícero fázemi "louskání oříšků našich životů".

Podívejme se na to blíže.
Týkat se to může věcí, nad kterými jsme už zlomili hůl... ve které jsme už nevěřili.
Věcí, které pro nás znamenají nedosažitelné sny... zatím...
Věci, které se zdají nelogické (ale pozor, potom se vyřeší akcí, poskládáním posledního dílku puzzlíku). Nejde o nelogické a nesmyslné iluze, nýbrž o věci, kterým k vyřešení chyběl jen kousek a ten jsme ne a ne nalézt.... Teď ho nalezneme.

Pokud tento týden posbíráme svoje síly, pokud využijeme tu akčnější a hlavně energií nabitou část týdne, pak se může stát, že se věci pohnou celkem rychle, že budeme mít chuť začínat nové a hlavně to, k čemu jsme tíhli, co jsme opravdu chtěli, k čemu nás táhlo srdce.


A posléze bude i čas jít....
Odejít z toho, co je pro nás zkažené, co nás tíží, co nás otravuje, v čem uhníváme... Nebo tyto situace či vzorce ve svém okolí či vlastním chování či hlavě, uvidíme. Uvidíme je jasně, jako ozářené sluncem. A přinese to s sebou i vůli, radost, chuť s tím vším pohnout.
Že jdete a vykročili jste správně, poznáte v tuto chvíli podle toho, že BUDETE MÍT NA ZMĚNY CHUŤ. Nejsou to změny a opouštění s těžkým srdcem a se slzami v očích. Naopak, je to pouze a jen o úlevě.
Tak přeji krásný týden!

Ve středu a v pátek na vás bude čekat další dvojice výkladových dnů...
Nezapomeňte na poslední předvánoční skleničkovou soutěž a na komentářovou soutěž.

POSLEDNÍ LETOŠNÍ SKLENIČKOVÁ SOUTĚŽ: O vílí a andělské karty

28. října 2016 v 6:55 | Renata a nakladatelství Synergie |  Juchú, nové soutěže!
Tak a je to tady.
Doufám, že nezanedbáváte své skleničky s pěknými zážitky, protože už se skoro blíží jejich čas! Vánoce jsou skoro za dveřmi a konec roku téměř v dohledu, takže již brzy je oprášíme a pořádně se podíváme na to, co nám paměť možná trošku zasunula dozadu a co hezkého za letošní rok se sluší nezapomenout.
A co bysme možná bez této skleničky zapomněli.

Dnes si naposledy se svou skleničkou zasoutěžíme, nemusíte ji fotit, bude úplně stačit, když odhadnete nebo přesně spočítáte, kolik hezkých zážitků, papírků nebo předmětů ve skleničce máte a číslo napíšete buď do komentáře (společně s vyplněnou kolonkou "email") nebo napíšete na email kockomejl(zavinac)seznam.cz a pět z vás si odnese maličký balíček kartiček, se kterými tady poslední týdny děláme výkladové akce.

Andělské, vílí, delfíní, božské - prostě úžasné a inspirační.
Bude to letošní poslední odměna pro Vás... a uvidíme ještě s koncem roku, ještě mám v hlavě jeden skleničkový nápad, který musí ještě uzrát.

V každém případě vám ale děkuji za trpělivost a za to, že jste si věnovali ten úžasný čas a energii pro tvoření něčeho hezkého v rukou. Není to tak jednoduché a vyžaduje to kus sebekázně a píle. Už jen za to se můžete pochválit.
Ať vám rok přinesl pěkné i špatné... díky této skleničce si na konci roku můžeme udělat chvilku bilancování i s tím hezkým.


Z receptáře našich předků: O bolesti

27. října 2016 v 14:58 | zdroj: fb |  Témata pro duši
Naše babičky měly moudrosti plné kapsy... tady je jedna z nich:

O smútku.
Moja babka mi povedala, že keď sa žena bude cítiť smutná, to, čo môže urobiť, je pozapletať si vlasy.
Bolesť tak zostane uväznená medzi jej vlasmi a nebude môcť dosiahnuť zvyšok tela.
Musíme sa postarať, aby smútok nezasiahol oči, pretože potom budeme plakať.
Musíme sa postarať, aby smútok nezasiahol naše pery, pretože potom by sme hovorili nepravdivé slová.
Musíme sa postarať, aby smútok nezasiahol naše ruky, pretože potom by sme varili horké jedlá.
Keď sa budeme cítiť smutné, zapleťme si vlasy a uväznime v nich smútok.
A keď zafúka vietor, tak ich uvoľnime, nech vietor náš smútok odnesie preč.
Naše vlasy sú ako sieť a sú schopné všetko zachytiť.
Nenechajme sa zastihnúť nepripravené smútkom, aj keď máme srdce zlomené, alebo telo studené niekoho neprítomnosťou.
Nenechajme smútok vniknúť do nás, zapleťme ho do vlasov.
A zajtra, keď sa zobudíme do nového rána, nájdeme ho vyblednutý v prameňoch našich vlasov .... Jana Klug

Jak vybrat víno jako dárek?

25. října 2016 v 8:45 | Renata |  Slané dobroty a úchvatnosti na stůl
Jak vybrat víno jako dárek?

"Nevybírejte automaticky mezi nejdražšími víny z nabídky obchodu nebo vinotéky, pokud si nejste jisti, zda ten, koho chcete dárkem potěšit, má sklep nebo prostor, kde víno uskladnit. Taková vína se obvykle prodávají velmi mladá a potřebují dlouhé roky, než se dokonale vyvinou.
Dokonce i profíky potěší, když dostanou darem šampaňské dobré kvality - buď jedno z luxusních cuvées, jako jsou například Cristal nebo Dom Pérignon, nebo třeba láhav od jednoho ze špičkových výrobců…
Jakékoliv obskurní, avšak zajímavé víno, buď vyrobené z málo známé odrůdy, nebo pocházející ze sklepa slibného nového vinaře (nejlépe takové, které získalo nějaké ocenění nebo bylo doporučeno profesionálním kritikem), může být pro milovníka vín perfektním dárkem.
Mezi vinnými profesionály je rovněž populárním dárkem balzamikový ocet nebo olej špičkové kvality z renomované firmy."

Aneb jak se inspirovat, protože víno je vděčným dárkem snad každému...Ukázkový výklad Andělé, bozi, bohyně

23. října 2016 v 13:37 | Renata a nakladatelství Synergie |  Výklady pro vás a výkladové dny
Výklad Duchovní sedmička
Tento způsob si vypůjčíme přímo z knížky, která je ke kartám přiložená. Prý nám tento způsob výkladu pomůže najít osobní potenciál. Číslo sedm ukrývá tajemnou energii plnou kouzel a poznání.
Význam jednotlivých pozic:
1. Já (vy, vaše duše)
2. Srdce (po čem touží vaše srdce)
3. Pozitiva (jaké jsou vaše silné stránky)
4. Negativa (jaké jsou vaše výzvy)
5. Hlava (co ukazujete světu)
6. Energie (jaká je a kam směřuje)
7. Vytrvalost (co doopravdy potřebujete a kam míříte)


Na první pozici máme kartu ANDĚL PROHLÉDNUTÍ.
Tazatel je tedy nejspíše ve fázi jakéhosi prohlédnutí svého života, měl by poslouchat spíše svou intuici a nenechat sebou manipulovat druhé. Může to být životní situace, ve které od vás začnou odpadávat falešní známí a přátelé, ve které budete opouštět nefunkční části svého života a budete chtít vykročit jinak. Lépe a tak, jak opravdu sami chcete.
Na druhé pozici je karta BOHYNĚ SPRAVEDLNOSTI.
To, co vám teď připadá nespravedlivé, je ve skutečnosti požehnáním. Hm… tak toto je pozice, která vypovídá o touhách našeho srdce. Tazatelovo srdce se možná cítí v tuto chvíli rozpolcené, nebo dokonce bolavé jakýmsi pocitem nespravedlnosti a neukotvenosti v tomto světě, v této situaci. A moc moc, ze všeho nejvíc by si přál, aby se všechno vyřešilo spravedlivě. Uvidíme, jaké karty tam budou dál…
Na třetí pozici je karta BOHYNĚ POSVÁTNÉ CESTY.
Vzdejte se logiky a důvěřujte svým pocitům. Dokonce je tato karta na silných stránkách tazatele, je zdůrazněna tím, že tudy vede cesta). Už je možná unaven logikou a přemýšlením a již druhá karta v řadě ho navádí k tomu, aby právě nyní důvěřoval své intuici a pocitům.
Na čtvrté pozici je BŮH ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ.
Jste vyzýváni, abyste opustili současný konflikt. To je výzva, to je negativní pozice karty, která v tomto postavení vypovídá o tom, že jsme vyčerpáni právě tím nějakým konfliktem ve svém životě. A je to výzva, tento konflikt je tu přítomen právě proto, abychom ho opustili, je tady zdůrazněn i ve spojitosti zatím s těmi předchozími kartami, z toho důvodu, abychom se tohoto pustili. Je to kontraproduktivní - zůstávat v konfliktu, vzpírat se, zlobit se, dělat věci proti sobě - nebo věci vyloženě rozumné a rozumově, egoisticky dané (soudě dle ostatních karet, které vedou a touží po intuici a po srdci).
Na páté pozici je BŮH ZRCADLENÍ.
Vlastnosti, jichž si všímáte na druhých, jsou jen odrazem vás samotných. Zajímavé. Tato pátá pozice ve výkladu je o hlavě, co ukazujete světu. Možná se navenek velmi rozčilujete na někoho druhého, na jeho nedostatky, nebo je pořád v hlavě řešíte. Prostě navenek jste rozčilení kvůli druhým, ale stálo by za úvahu se podívat, jestli jejich pro vás nesnesitelné vlastnosti nejsou nějakým způsobem upozorněním pro vás samotné, že jste velmi podobní, že v nějaké oblasti svého života jednáte stejně (zbaběle, zbrkle, nešťastně, špatně… dosaďte si podle svého). Je to možné, tazatel by se nad tím rozhodně měl zamyslet.
Na šesté pozici je karta ANDĚL UZDRAVENÍ
Tato pozice pojednává o energii, kterou máme a kam směřujeme. Takže ať se děje cokoliv, směřujeme k vyřešení a uzdravení této situace. Andělé, dle této karty, pocítili tazatelův smutek, a sesílají pro něj všechnu možnou léčivou energii. Tady tedy může tazatel zůstat v klidu, protože mu patrně osud půjde na ruku a při troše snahy se přičiní k tomu, aby jeho bolestivá situace dopadla co nejlépe nebo co nejlépe se ukončila.
Na sedmé pozici je karta ANDĚLÉ FINANCÍ
Děkujte za příliv hojnosti a buďte za něj vděční. To je to, co tazatel doopravdy potřebuje a kam míří. A společně s předchozí energií, která také mířila do budoucnosti je to snad nejlepší možná kombinace. Nemusí se tu mluvit přímo o penězích, pokud se třeba ptáte na vztah, ale i jakémsi pocitu hmotného bezpečí. Takže je možné, že opravdu se tazatel nemýlí a potřebuje, chce být na tomto světě zajištěn a to jak materiálně, tak třeba citově. Zázemí by se mu mělo začít rozrůstat.

Závěr? Když se na všechny karty podíváte, asi největší poselství z nich je, přestat si stát svému životu v cestě. Přestat negativně myslet, přestat si ubližovat, nechat spíše rozvíjet ty hezčí stránky života a nechat pracovat chvíli osud.

Tak co, jak se vám Andělé, bozi a bohyně líbí? Mě moc….

SOUTĚŽ: S koněm mezi světy: O terapii koněm

21. října 2016 v 10:35 | Renata |  Juchú, nové soutěže!
O terapii koněm se tady dozvíte mnohem více než jenom z jedné knihy.
Je to téma, které mne velmi zaujalo, a tak jsem se po něm začala pídit mnohem víc než je tomu zvykem u jiných knih.


Na tomto videu uvidíte pár chvilek, ze kterých si také uděláte zajímavý obrázek. A slíbit vám mohu rozhovor s paní Janou, která se tady u nás v Čechách jako jediná oficiálně touto terapií zabývá. Na to se moc těším a tak si zatím můžete ukrátit čas soutěží o dvě knihy S koněm mezi světy, které do soutěže věnovalo nakladatelství Synergie Publishing SE.


Terapie koněm je z větší části prováděna:

a) v sedle
b) ze země
c) na dálku zcela bez přítomnosti koně

Odpovědi pište sem, do komentářů a připište do kolonky email také svůj kontakt. Soutěž trvá do 25. listopadu 2016.

Hodně štěstí!

A. Crowley: Thothův tarot, ukázkový výklad

19. října 2016 v 11:18 | Renata, Synergie Publishing |  Výklady pro vás a výkladové dny
Tohle je prostě nesmrtelná klasika mezi tarotem a stručná charakteristika by se dala shrnout do jedné věty - někdo ho nemůže vystát, druhý ho miluje. A osobní motivace pak mohou být jakékoliv. O čemže je řeč? O Thothově tarotu, o tarotu, který má na svědomí sám Aleister Crowley. Muž legendární, muž opředený černými báchorkami a pověstmi a některým při zmínce o něm už naskakuje husí kůže. Kdoví, jak to s ním tehdy bylo a jestli byl nějakým vyvoleným spojeným s nejtemnějšími silami. Nebo tomu bylo naopak? Rozhodně o něm najdete zmínky v různých tajemných pořadech, protože jeho schopnosti a příchylnost k temné magii byla prokazatelná. I když kdoví, nic nemanipuluje dějinami více než čas a názory nových generací.

Synergie vydává v těchto dnech další vydání těchto karet - podržte se, už páté v pořadí a kromě karet v něm najdete něco, co tu je nové. Nově pojatá knížka a příručka. Gerd B. Ziegler se ujal náročného úkolu znovu převyprávět symboliku tohoto zemitého a přísně jasného tarotu. Tak jasného a silného, že citlivější povahy mohou mít s jeho uchopením problém.

Já jsem spíše typ na obrázky či obrázkovou symboliku, tento tarot mi působí, jak bych to řekla - podobné pocity jako kdybych se dívala na kubistické obrazy. Tak trochu zrnění v hlavě. Někdy nepříjemné, někdy příjemné.
Možná to je správný klíč k tomuto tarotu - musíte na něj být v bezvadné duševní formě a míti jasně analytickou mysl. Dovedu si představit, že když milujete matematiku, zamilujete si tento tarot.
Milujete-li spíše češtinu, básně a vytříbený vkus emoční, pak při pohledu na dílo Aleistera Crowleyho asi spíše dojdete k zážitku podobnému horečnatému zrnění v hlavě. Asi jako když vypnete televizi. Ono černobílé zrnění a nic víc.
Dnes vám tento tarot představím na modelovém výkladu. A pojmeme ho malým množstvím karet a více se zaměříme na to, co nového v něm vidí nový autor, Carl B. Ziegler.

Dáme si na stůl vztah dvou lidí. A podíváme se tedy nejdále, jak je možné, nejhlouběji.
Co pro oba znamená fakt, že je osud svedl dohromady v tuto chvíli?
Pro něj je vlevo ESO DISKŮ
Pro ni je vpravo CÍSAŘ
Pro oba je hlubokým významem jejich setkání HVĚZDA


On z celého vztahu může načerpat především životní energii, vnější a vnitřní bohatství, sjednocení těla a duše.
"Tělo a duch již příliš dlouho stály proti sobě a nyní se setkávají v harmonickém spojení. S tělem může být nyní zacházeno jako s živým chrámem ducha…"

Letokruhy ve dřevě tu symbolizují vývoj, odhalení každého letokruhu, jeho přijmutí, integrování a poté jakési vyjádření do vnějšího světa. Nemusíme volit mezi bohatým vnitřním a bohatým vnějším životem, ale můžeme si dovolit (a měli bychom) se naučit růst v obou směrech stejně.

"Eso disků odráží tvou připravenost žít vnitřně i navenek bohatý život. Máš vše, co k tomu potřebuješ. Odevzdej se plnosti života a uče se používat svoje křídla."

VÝKLADOVÝ DEN s: Kouzelní delfíni a mořské víly od Doreen Virtue

19. října 2016 v 0:18 | Renata, Synergie Publishing |  Výklady pro vás a výkladové dny
Dnes je mi velkou ctí vám představit karty, které jsou jako z pohádky. Na první pohled se podle názvu může zdát, že budou trošku "přepal", ale sama jsem byla překvapená, jak byl opak pravdou. Nenechte se odradit vysoce pohádkovými bytostmi a klidně s nimi vplujte i do svého vlastního podvědomí, nebo ještě přesněji - pro skeptiky - do svých myšlenek.
Mají totiž mnoho nesporných výhod, které je z této rozsáhlé nabídky Synergie, katapultovaly mezi ty nej, nebo ty, ke kterým se budu ráda a často vracet.


Tyto úžasné vykládací karty byly vytvořeny speciálně k tomu, aby vám usnadnily dosahování vašich cílů, nalezené smyslu života a zhmotňování vašich božsky inspirovaných snů a přání. Čtyřicet čtyři nádherně ilustrovaných karet vám pomůže vplout do oceánu vašeho podvědomí, kde mohou hluboké myšlenky a pocity vytvářet (ne blokovat) to, po čem vaše srdce touží. V přiložené knížečce se dozvíte, jak karty používat k dokonale přesným výkladům sobě i druhým.Dnes začnu anotací, kterou jste si právě přečetli. A odpovídá tomu, co karty doopravdy nabízí?

Vychází u nás už podruhé a tentokrát v malinkém, kapesním vydání, které tak parádně sedne do ruky, ale i do duše, že by se dalo říci, že duševně i fyzicky přijdou vhod snad každému, kdo čas od času propadne ezoterické náladě. Autorka Doreen Virtue velmi hezky představuje mystiku a charakteristiku víl, delfínů, vodních bytostí, což je mimořádně zajímavý úhel pohledu. A všechno zaobaluje do veselé, uvolnění nálady, protože…

"… Čím uvolněnější a veselejší při výkladu budete, tím bude jasnější a srozumitelnější. Obava, zda vytažená karta je ta "pravá", nebo strach, že jste při vytahování karet udělali chybu, nejsou na místě. Znovu opakuji, že při výkladu karet nemůžete udělat chybu a ani si nemůžete vytáhnout špatnou kartu. Karty, které si vytáhnete, vždy přesně odrážejí vaši situaci."

No, tak to jednoho uklidní… Ostatně nejsou to karty pro každodenní výklad, ale pro opravdu jemné či hluboké naladění, ve kterém jste ochotni si přiznat vlastní chyby, špatné vzorce v hlavě, negativitu a udělat první krok kamkoliv kupředu, ale nikoliv už do minulosti. Měla jsem z těchto karet vždy pocit, že se nedívají do minulosti, že člověka nekompromisně táhnou do přítomnosti a do tvoření budoucnosti.


Jsou chvíle, kdy právě toto člověk nejvíce ocení.
Jste-li tedy v nějaké podobné situaci, prosím... dnešní výkladový den je tu pro vás. Ptejte se v diskuzi, večer bude diskuze ukončena a zítra se tu objeví odpovědi na vaše dotazy.
Tak hodně štěstí a štědré jemné energie....

Slovo autorky:
Už od pradávných dob sloužily vykládací karty k předvídání budoucnosti, získávání vyššího vedení a hlubšího porozumění situacím a vztahům. Smyslem těchto "andělských" karet je usnadnit vám srozumitelnou komunikaci s vašimi anděly strážnými a bytostmi elementární říše.

Karty Kouzelní delfíni a mořské víly vám pomohou zhmotňovat vaše přání a božsky inspirované sny a naplňovat smysl vašeho života... Mořské víly jsou čaromocné bohyně, které nám chtějí pomáhat v našem úsilí....
Delfíni jsou přátelé, spoluhráči a kolegové mořských víl na fyzické úrovni. Přinášejí na Zemi magickou energii z "jiného světa" a zároveň nám připomínají, jak je důležité si umět hrát. My lidé, totiž často nevěříme tomu, že svých cílů můžeme dosáhnout i bez velké námahy, a proto často lámeme věci přes koleno.

Výkladový den: Diana Cooper: Andělé světla

17. října 2016 v 0:02 | Renata, Synergie Publishing |  Výklady pro vás a výkladové dny
Jednoduché karty, které můžete považovat romanticky za dopisy a vzkazy od andělů...
A prakticky za k dokonalosti vyvedenou jednoduchost výkladu, protože ke kartám není žádná knížka, všechno důležité je bez obrázků na každé kartě prostě napsáno.
JAKO TAKOVÉ RECEPTY NA ŽIVOT.


Nebo jednoznačná sdělení k tomu, na co se právě ptáte.Diana Cooper je výtvarnice, která se andělskými vzkazy a energiemi zabývá už dlouhá léta. A i u nás máme nyní možnost si vyzkoušet, jak se vykládá kartami, které obsahují jenom písmenka.
Pojďte to se mnou také zkusit, nabízím další ze série výkladových dnů. Ptejte se tedy do diskuze...

Tentokrát s anděly od Diany Cooper.


Anotace:

Andělé jsou vysoce duchovní bytosti. Jejich domovem je Boží srdce a jejich posláním je být našimi průvodci, ochránci a uzdraviteli. Andělé jsou ochotni nám nejrůznějšími způsoby pomáhat, patří to k jejich poslání zde na Zemi. Stačí, abychom je zavolali, a oni nám na naše volání odpoví.

Dovolte, aby vám Anděly světla do vašeho života pomohly přivolat také tyto karty.

Tyto karty pomohou zbavit se starých negativních myšlenkových vzorců a emočních bloků, které vám v životě bránily ve spokojenosti a vývoji. Vnesou do vašeho vědomí světlo - a světlo obsahuje duchovní poznání a informace.
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.