Úplňkové samovykládání: Právě pro Vás!

14. října 2016 v 9:56 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Podle astrologů je tento nedělní úplněk, který nás čeká a který už třeba dnes může velmi silně působit, ve znamení Berana, část jeho energie v pondělí se potom uvolní do zemitého znamení Býka. Z astrologického hlediska je to úplněk, který by mohl přinést spory, kritické situace zejména tam, kde prostě požadujeme rovnováhu, protože zároveň jsme stále ještě ve Vahách. Mimořádnou citlivost na všechno, co není tak, jak by podle vás mělo být. Ve vztazích, v pracovní oblasti, v rodině, kdekoliv… Možná to bude až pedantské a budou nám ohnivě vadit i maličkosti.
Tarot pro tento úplněk připravil dvě karty - Trojku mincí a Dvojku pohárů…


Obě karty jsou o rovnováze, o dokonalém splynutí a o snaze najít tyto cesty. Řekla bych, že budeme minimálně v tyto dny kolem úplňku zřetelněji vidět to, co musíme nějak narovnat. V čem musíme najít kompromis nebo kde nacházet zlatou střední cestu - či naopak. Vůbec kompromisy nedělat a jednoduše se vydat cestou svého srdce. Téma, které nás asi bude nejvíce obcházet, se právě týká ideálů, rovnováhy, klidu a pocitu bezpečí… a toho, že vidíme, kde tomu tak není.


Pozor na myšlenky, na přetížení hlavy, Beran a úplněk není ideální kombinace pro ty, kdož trpí na bolesti hlavy.

A nyní již k tomu speciálnímu, co jsem pro vás pro tento den připravila. Tři malé kupičky karet, které vás možná osloví. Jedna kupička vás osloví, může v ní být náhodné poselství právě pro vás a pro něco, co vás trápí.
A tak si jednu vyberte a poté rozklikněte článek.


VLEVO
Čtyřka pentaklů a Síla


Vás tento úplněk může pobízet k tomu, abyste více zabrali v přemýšlení, nebo dokonce i v činění a pilné práci na svém tématu hmotného zabezpečení nebo zdraví, síly. Toho, abyste se cítili ve svém životě pohodlněji. A to jak v oblasti hmotné, tedy ideální doba pro aktivnější období v práci… tak i v oblasti zdraví, můžete se naštvat sami na sebe a začít se sebou něco dělat, se svými zlozvyky apod. Síly na to budete mít dost, je to opravdu vhodný čas pro začátek. Také právě u vás mohou více vystupovat na povrch problémy v těchto oblastech. Pocit nedostatku, nemoc… vše jako výzva k tomu, abyste si ujasnili, co vás drží v těchto problémech. Ujasnili si své vlastní okovy… Něco tomu rozkvětu, který si přejete a chcete, brání. Pozor na rizikové chování, asi byste v této době moc dobře nepobrali přejídání, konzumaci alkoholu apod… kocovina a pocit, že je vám špatně by byl nejen na těle, ale i na duši.

VPRAVO
Blázen - 10 holí


U vás je také intenzivní pocit, že něco musíte dokončit, ukončit, konečně se něčeho zbavit, ale… Buď je to pro vás tak těžké, že jen u té představy, že to skutečně uděláte, se vám zastaví dech, nebo už jste v situaci, kdy nemáte cestu zpět a z toho útesu musíte vykročit, protože když se otočíte, tak za sebou už nespatřujete budoucnost. V každém případě je to vyhrocená situace, ať už se týká čehokoliv. Pravděpodobně to však bude mít co do činění s radostí, pocitem smysluplnosti, živosti a životní energie nebo naopak s únavou a přemírou zodpovědnosti, tíhy nebo dokonce nemoci. I pro vás je to dobrá výzva k tomu, abyste to zkusili. Abyste vykročili, protože to je opravdu pro některé i jediná cesta k úspěchu.

DOLE
Rytíř holí - 9 mečů - 10 pohárůPro vás bude tento úplňkový čas velmi schizofrenní, řekla bych. Na jednu stranu zcela jasné a zřetelné TO, co chcete, co si přejete, co je pro vás spojeno s pocitem rodiny, domova, splněných snů (a to se může týkat i práce), a na straně druhé buď dočasná nemožnost se k tomu dostat… (třeba stesk a smutek), nebo zvýrazněný pocit smutku a beznaděje ve chvíli, kdy vám v životě převažuje a když jenom o tom hezkém sníte nebo se vám to zdá nedosažitelné: jako by v tuto chvíli vám osud možná ukázal - takhle to můžeš udělat, takhle to můžeš mít! Nepřehlédněte tuto šanci, nevnímejte ji jako výsměch, on ten osud v tuhle chvíli neucukne a pokud po tom, co vám nabízí, sáhnete, odvážně, protože Rytíř holí musí být odvážný velice, pak máte šanci si to své od osudu uzmout. Je to také vhodný čas pro obrácení se k rodině, k pocitu domova, ke znovuobjevení a znovuobnovení vztahů a to jak romantických partnerských, tak i těch přátelských, na kterých vám velmi záleží. Vlastně to je fajn doba k uzdravení z tíživých myšlenek. Využijte ji!
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 14. října 2016 v 10:16 | Reagovat

Páni zase trefa do černého,no Reni jak ty to děláš,vlastně ty a karty :-)

2 Renata Renata | 14. října 2016 v 11:53 | Reagovat

Reni dekuji. Sedi to jak prdel na hrnec!

3 Tom Tom | 14. října 2016 v 14:37 | Reagovat

Ja se nemohl rozhodnout, tak jsem zvolil dve, ktery opravdu sedi...

4 Lucie Lucie | 14. října 2016 v 15:57 | Reagovat

Vybrala jsem vpravo. Sedí všechno. Dneska je mi tak zle, že už to snad ani není možný. Z psychiky fyzicky. Potřebovala bych si o víkendu odpočinout, ale moc to přes kupu povinností a přes zmatek v hlavě nevidím...

5 Inka Inka | 14. října 2016 v 16:29 | Reagovat

U mňa to boli prvý pohľad tie tri karty, a naozaj sú presne vystihujúce ...

6 sylva sylva | E-mail | 14. října 2016 v 16:33 | Reagovat

Já teda taky vybrala podle intuice balíček dole a sedí to Reny.A ještě k výkladovému dni léčení s vílami jak jsi mi předpověděla zásadní změnu,tak mi dnes volala paní a budu mít asi nový pronájem.Trefila jsi to psala jsi ,že to může být stěhování,práce atd. Moc ti děkuji a mám velkou radost. Krásný víkend a klidný úplněk .

7 umodrekocky umodrekocky | Web | 14. října 2016 v 19:41 | Reagovat

Děkuju za pěkné ohlasy, zkusila jsem to poprvé a jsem ráda, že se vám to líbí. Určitě brzo připravím další podobnou "akci".

8 Helena Helena | 14. října 2016 v 20:01 | Reagovat

Milá Renatko, jste úžasná, mě oslovily ty tři karty a až neuveřitelně přesně popisují to, čím se teď v myšlenkách víc než intenzivně zabývám. Smekám. A moc děkuji.

9 Ivana Ivana | E-mail | 15. října 2016 v 9:59 | Reagovat

Je to zvláštní,ale na mě to také sedí.Cítím se strašně,pracovně i vztahově a přitom dle výkladu karet,by se mi mělo začít dařit,tak uvidíme?A děkuji.

10 Selinka Selinka | E-mail | 17. října 2016 v 7:02 | Reagovat

Sedělo - tak já hlasuju pro další samovýklad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.