SAMOVÝKLAD: Andělé světla a Crowleyho tarot pro 11.11.2016

11. listopadu 2016 v 10:17 | Renata a nakladatelství Synergie |  Výklady pro vás a výkladové dny
Minimálně z numerologického hlediska je datum 11.11. 2016 zajímavé a není úplně od věci ani z toho hlediska astrologického. Má to být den velkých zlomů, kdy začne pukat a tříbit se to, co nestojí na funkčních základech. Naopak zřetelněji uvidíme a příjemně nás překvapí nebo se nám projeví to, co životaschopné je, nebo co k nám doopravdy patří. Takové pukání skořápek, falší a tíží… a líhnutí se toho dobrého. U každého to může mít jinou podobu, u někoho opravdu probíhají zásadní změny v životě a může být v těchto dnech nepříjemně (ale i příjemně) překvapen, u dalšího půjde jenom o nějaké drobné či zásadnější uvědomění na rovině myšlenek.
Ale využijme toho…
Otevřeme si karty Andělé světla a zkusím jich pár vyndat… Mohly by mít nějaké poselství právě pro vás…


Jsou to karty, které mají jednu výhodu. Jsou jenom psané. Kdo má paměť a uvažování spíše abstraktní, k výkladu nepotřebuje obrázky a nejraději ze všeho skládá logická fakta, pak jsou pro něj tyto karty ty pravé.
A to i přesto, že jsou andělské. Mimochodem, na konci článku se podíváme ještě na jedno téma. S anděly jsou spojována čísla. A jedničky a jedenáctky mají podle jejich terorií mimořádné významy. Nejprve si ale vyberte svoji kartu…


Takže?
Archanděl Rafael
Tato karta je pro vás požehnáním, neboť tento anděl přináší zdraví, léčení a hojnost. Ochraňuje poutníky na cestách, je to o uzdravení, o tom, že se dostanete tam, kde chcete být. Tarot ještě celou situaci uklidňuje Rytířem disků, jehož kůň má skloněnou hlavu. Odpočívá… Pokud jste si vybrali tuto první kartu, je současný stav a současné dny pro vás možná už příliš obtížné, potřebujete odpočívat, potřebujete z něčeho vyléčit, něčemu dát čas. Zásadní změny jsou už možná za vámi, nebo jsou před vámi a potřebujete na ně sebrat síly. Společné obě karty mají to, že v onom zastavení se velmi posílíte na další cestu. Rozhodně nikam nespěchejte, můžete-li, rozhodnutí ještě nechte uzrát. Potenciál kvality, kterou v sobě potom budou mít, bude obrovský…


Vyrovnanost
Když se cítíte vyrovnaní, jste sami sebou a nic a nikdo vás nemůže vyvést z míry. Přitahujete respekt i lásku druhých, neboť je nesmírně uklidňujete. K této kartě jsem vytáhla ještě Vůz, který je také o vyrovnanosti, či spíše o klidném stavu, ze kterého se lze pohnout z místa. V podstatě je to podobné jako u předchozí karty, ale u vás už by se mohlo chtít se pohnout. Vydat se za svými rozhodnutími, vydat se na skutečné i pomyslné cesty. Cítíte-li se k něčemu připravování, možná nastal čas. Možná nastal čas změn, které vás osobně ani nemusí vyvést z míry, protože jste na ně připravení či jste je očekávali.


Odevzdání
Vše, čemu v životě klademe odpor, přetrvává. Požádejte anděly, aby vám pomohli rozpustit všechen odpor vašeho ega (vnitřní konflikty a boje, rigidní myšlenky a návyky), aby váš život zaplavila radost. Kráčejte v rytmu života, uvolněte se… Tarot k této andělské kartě dovyložil Císařovnu. I vy tedy můžete očekávat ve svém životě spíše pozitivní zvraty, změny, které vás posunou k růstu, k vitalitě, vnitřnímu klidu a harmonii. Je tu hodně ženské energie, takže by to byl fajn víkend ve společnosti žen nebo s někým, koho si vážíte, kdo je pro vás autoritou. Skvělý čas pro "vymyšlení" řešení věcí, které vás trápí a tíží. V tomto směru to bude plodný týden, kdy můžete složit ruce do klína, nevztekat se, a trpělivě skládat své vlastní puzzle, jste od výsledku už neskutečně blízko.


Archanděl Cadkiel
Ten vám pomůže najít toleranci a odpuštění. Odevzdejte své náročné potíže a vztahy plamenům, aby celá záležitost mohla být přesměrována. Je to prý karta požehnání a připravenosti kráčet po nové cestě. Tady jsem byla zvědavá na tarot. Bohatství, 10 mincí. Okamžitě mne k tomu napadlo, pokud jste si vybrali tuto kartu, nechtějte málo. Zkuste v tyto dny přebrat své vztahy, své zázemí, a to i v hlavě, a oprostěte se od toho, že si zasloužíte málo. Jste-li na něco připraveni, tak na krok kupředu mnohem lepším směrem, než si dovedete připustit. Tyto dny by vám mohly přinést drobné i větší překvapivé náznaky, že to obtížné už nechcete prožívat a že si s tím umíte poradit. Nově přistoupíte k problémů a začnete je nově řešit. Máte-li problém s nízkým sebevědomím, je ideální čas na něm zapracovat.Moudrost
Znalostí lze nabýt studiem, ale moudrost je Božská inspirace, která pochází z našeho nitra. Andělé vás vedou k tomu, abyste se spojili se svým klidným, tichým středem a naslouchali moudrosti své duše Váš život dostane nový rozměr, oddělí se nepodstatné od podstatného. Tarot k této kartě doplnil Lunu. Hlubokou kartu podvědomí, která navíc koresponduje i se znamením Štíra, která nám v těchto dnech vládne. U vás mohou být ty změny nejhlubší, možná nejbolestivější, poznání, prolomení, pochopení nemusí být vždycky příjemné, ale vytáhne vaše srdce z marastu. Zkuste také dát na své sny v těchto dnech, inspiraci ve snech, v náhodách, v komunikaci s druhými, možná se vám tam někdo bude snažit ukázat cestu nenápadně a podvědomě. Ze všech karet mohou být změny u vás nejhlubší, i když nemusí být na první pohled patrné… budou spíše vnitřní, ale o to hlubší a s větším zaujetím pro budoucnost.


Radost

Hledejte radost v těchto dnech. Dívejte se věcem pod povrch a hledejte světlo v srdci každého člověka. I vám to pomůže rozžehnout radost. Byla jsem zvědavá na tarot, takhle jásavá karta ve zlomových dnech? Princezna holí. Oheň jako vyšitý. Kdoví proč, pokud jste sáhli pomyslně po té poslední kartě v řadě, pak byste měli tyto dny prožít v radosti, v akci, v tom, že cíleně budete hledat na svém životě to hezké. Pracovat chvíli na tom, aby to hezké a těšivé bylo více vidět. Možná už máte bolesti příliš, možná potřebujete nějakou "náplast", možná se vám opravdu v tyto dny stane pozitivní změna, kterou jste už ani nečekaly, ale ty jiskřičky, ze kterých může být radostný oheň, by u vás měly být jasně patrné…

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Vychází vám výklady z Výkladových dnů?

Ano, většinou jsou přesné 66.7% (36)
Někdy ano, někdy ne 14.8% (8)
Vůbec ne 18.5% (10)

Komentáře

1 Hela Hela | 11. listopadu 2016 v 11:36 | Reagovat

Milá Renatko, moc děkuji za samovýklad, jako vždy v pravou chvíli. Vybrala jsem si kartu Odevzdání. Nemohu se nějak pohnout z místa ve vztahu, na který jste mi nedávno vykládala při výkladových dnech. Jsem z toho už smutná, rozladěná a velmi nejistá. Tak třeba se vše posune tím správným směrem. Ještě jednou velké díky za pohlazení na duši.

2 Aki Aki | 11. listopadu 2016 v 12:05 | Reagovat

Mazec!! Sedí to jak ten příslovečný hrnec. Taky jsem si vytáhla kartu odevzdání a úplně náhodou neplánovaně tenhle víkend strávím v ženském kruhu :-o
Díky moc!

3 Renata Renata | 11. listopadu 2016 v 12:06 | Reagovat

Reni,moc děkuji za výklad. Zalíbila se mi karta radost. Opravdu mam narocne obdobi a kousek radosti a pozitivní změna se hodí. Dekuji

4 lada lada | 11. listopadu 2016 v 13:41 | Reagovat

Taky odevzdani! A sedi :)

5 sylva sylva | E-mail | 11. listopadu 2016 v 14:20 | Reagovat

A já si vybrala kartu moudrost,také sedí a dokonce mám ted sny ,které se plní.Až neuvěřitelné ,ale konečně se vše hýbe a začíná mít ten správný směr.Děkuji andílkům a bytostem světla ,kteří mě vedou a i ty jsi Reny jedna z nich.

6 Dana Dana | 12. listopadu 2016 v 9:05 | Reagovat

Renatko,
samovýklad přesně v ten nejpříhodnější okamžik.
Zvolila jsem si  Odevzdání, a je pravda, že v tomto okamžiku nemohu víc dělat.
Děkuji Ti za všechno, co pro nás děláš!

7 Tom Tom | 12. listopadu 2016 v 9:17 | Reagovat

Taky jsem si zvolil Odevzdani...

8 umodrekocky umodrekocky | Web | 13. listopadu 2016 v 7:31 | Reagovat

Jsem ráda, že vám výklad přišel vhod. Také jsem si vybrala kartu Radost, ale i když se nestaly žádné zázraky, tak jsem si užila příjemně odpočinkový víkend a to po dlouhých týdnech, sama nevím proč, ta pohoda a "lenora" musela být ve vzduchu nebo co. Jako by se v člověku všechno krásně srovnalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.