12.-.-18.12.2016: Po zmatcích se plně ponoříme do práce...

11. prosince 2016 v 5:49 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Měsíc - Blázen - 8 mincí
Třetí adventní týden bude mimořádný ve svém odhodlání nám nasevírovat vyjasnění situací.
A nebo také špatného spánku.
Měsíc na začátku celého výkladu může být o zdraví, které může být podlomeno nejistotami, najednou na jakékoliv rozkolísání z jistot budeme více citliví. Více a snadněji rozladění, nejistí, v depresi nebo naprosto zmatení.
Na druhou stranu, kdo toto ustojí, má úžasnou šanci dostat se ke své podstatě, ke své intuici a v onom zmatku nalézt alespoň náznak své budoucí cesty.

Týden a toto nepříjemné a chaotické uspořádání se však začne vylepšovat v průběhu týdne do JASNÉHO VYKRYSTALIZOVÁNÍ.


A jako bychom právě na to čekali, pro někoho to může být nadšený start do nového, pro jiného úlevný výdech z bolestí.
Zkraje týdne náš čeká úplněk (v Blížencích). Jeho vliv můžeme pociťovat už dnes a kartou Luny za zády to mohou být situace, kdy dojde konečně ke komunikaci tom, co bylo skryto. Mohou se k nám dostávat informace z různých zdrojů - ale pozor, berte je s nadhledem, protože tak trošku zamlžené a uspěchané to ještě být může. Trošku "drbacích pár dnů", co uslyšíte, přečtete, berte trochu jako "jedna paní povídala".
Druhá polovina týdne už přinese ukidnění a soustředěnou práci na sobě, v okolí, prostě na čemkoliv, do čeho se můžete vrhnout s nadšením. Plné ponoření se do života a tvoření hmatatelných výsledků...

Vlastně to vypadá jako úplně ideální týden!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.