Adventní výklady: Váš příběh pro rok 2017

3. prosince 2016 v 15:07 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Adventní akci pro letošní rok rozdělím na dvě části.

Adventní čas je čas tajemný a výklady mají zvláštní naladění, na které se rok co rok těším a které nelze nikdy jindy napodobit. A také věřím tomu, že informace, které se k vám v tuto dobu dostávají, jsou také svým způsobem jiné a jedinečné. A které možná v průběhu roku oceníte...

ZDARMA výhled na rok 2017
Proběhnou dva výkladové dny, kde se zaměříme na energie právě pro vás na rok 2017. Info se tu včas objeví... bude mít podobu klasického výkladového dne, jak je znáte.Placené výklady pro rok 2017
Někteří z vás je už dobře znají, takže nic na nic měnit nebudu, snad jen rozložení karet, to ale v celém textu nepoznáte, maximálně v tom, že výklad by měl být obsáhlejší... a že ho letos pojmu více jako "váš příběh na rok 2017".

Cena: 600,-Kč (rozsah textu i s fotografiemi bude cca 2 - 3 strany ve Wordu)

Upozornění ohledně času: Protože adventní výklad vyžaduje čas a patřičné naladění, budu letos mít počet "míst" pro výklad omezený a také se s každým domluvím na čase, protože není vyloučeno, že mi bude trvat třeba týden nebo deset dní, než se k výkladu dostanu. Poslední termín pro výklad si dávám 21.12.. Po tomto datu už výklady pouze obecné s výhledem na měsíce příštího roku. Ten pravý adventní... ten jen v předvánočním čase...

NOVINKA pro milovníky dopisů:
nabízím ještě jednu možnost. Pokud chcete dostat svůj výklad tištěný v obálce hezky pěkně od pošťáka do schránky...Info a objednávky: rpetrickova(zavinac)centrum.cz


Děkuji vám za důvěru i za ty roky, během kterých jste si tyto výklady oblíbili... vynasnažím se i letos do nich dát plné maximum.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 3. prosince 2016 v 18:07 | Reagovat

To je tak úžasná a mystická nabídka Reny,ajá bych tak chtěla,protože tento čas holt je zvláštní,ale nevím proč.... ,proč....se ve mě mele pocit chtít výklad a pak druhá možnost ,obava z výkladu.A to jsem dřív chtěla vždy vědět co bude a bylo mi jedno ,jaký bude výklad ,ale chtěla jsem něco.....slyšet a ted jsem nějaká jiná.Nebo nevím se popsat přesněji,nebo je to tím těžkým koncem roku a ten prosinec je fakt trechný.No moc času na rozhodování nemám.Díky ti za vše,vše krásné a pravdivé a lidské.

2 umodrekocky umodrekocky | Web | 3. prosince 2016 v 21:33 | Reagovat

sylvo, v tom výkladu rozhodně není nikdy nic špatného, je to jen rozložení té energie na rok, kde budou tvé silné, kde slabé stránky, je to jen taková "předpověď počasí"....  budeš jenom vědět, kde třeba budeš mít šanci na změny, kde je lépe se stáhnout. Oblast práce, lásky, rodiny, těch vnitřních pochodů v životě a tak... V průběhu dalších dnů sem dám i ten modelový výklad.
Loňský můžete dohledat v rubrice Výkladů... bylo to někdy v prosinci 2015.

3 Magda Magda | 4. prosince 2016 v 12:50 | Reagovat

Já se na výklad těším a už jsem ho i Renatce napsala. Nechám si ho poslat do schránky. Už jenom na to se děsně těším. Až budu otevírat obálku....
Prošla jsem si s výklady také různými stavy. Těšila jsem se, byla pak nesmírně zklamaná, řídila se podle nich. Když byly moc obecné, byla jsem naštvaná, protože Kozoroh čte mezi řádky těžce.... Teď beru výklad jako možnost, cestu, směr, pobídku i pohlazení... Neupínám se na něho a když se občas nesplní, jsem si vědoma, že chyba je spíš u mě než u kartářky.
Vždyť osud Ti hodně tvoříme sami a já smekám před Renčou, jak z těch 'obrázků' dokáže vyčíst tak přesně, co se stane a co přijde.

4 Karolína Karolína | 7. prosince 2016 v 13:05 | Reagovat

Na Váš blog jsem narazila náhodou, když jsem si hledala horoskop na další měsíc a ráda a často se sem vracím. Takže jsem již napsala do mailu a těším se na výklad na příští rok, i když to bude můj první roční výklad, výklady si skoro vůbec dělat nenechávám ale jak jsem řekla, Váš způsob, jak píšete tarotskopy pro různá zmamení i týdenní se mi moc líbí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.