LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

PROSINEC 2016: Blíženci

3. prosince 2016 v 12:52 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Je zvláštní, jak i jim se ve výkladu objevil Svět. Tentokrát na samém začátku a charakter dalších karet naznačuje, že Blíženci možná do prosince vstupují minimálně s matným vědomím toho, s čím chtějí vstupovat do nového roku. Během prosince se toto vědomí bude ještě trochu tříbit, podíváme se jak. 6 pohárů a Královna pohárů stojí před 6 mečů, za kterou je Rytíř holí. Vaše rozhodování a směr, kterým se ještě vášnivěji vydáte, bude patrně souviset s něčím z minulosti, s něčím, co pro vás je srdečně velmi důležité a až jako jemné… Z těchto situací budete vycházet - a to tak, že je buď budete nuceni opustit, oprostit se od minulosti, nebo právě tyto zkušenosti si s sebou vezmete do dalšího období s tím, že právě na nich vybudujete tu odvahu a sílu jít dál.


Je tu i energie výzev (5 holí a Páže mečů) a 2 pohárů. Opět jako byste museli v prosinci bojovat za svoje místo na světě, za to, co vyznáváte, s čím se spojujete, co je vaší podstatou. V tom jediném budete mít velmi dobře jasno - to ostatní už je na vnějších okolnostech, které vás prostě budou v prosinci testovat. Budou vás posouvat jinam - chci tam, nebo nechci? Karty konce měsíce už jsou ale ve znamení právě toho spojení s čím máte rádi, s odvahou a energií žít. Žít to, co jste opravdu chtěli. I když ten přechod může být nepříjemný, bolestivý, zdá se, že energii na to, abyste ho co nejdříve zvádli, mít budete. Vzhledem k velmi příznivým kartám ihned po těchto bojovných, si myslím, že už jen to, že víte, co chcete, že máte srovnanou minulost, že máte srovnané priority v tom éterickém a blíženeckém světě, vám dá do ruky ty zbraně, kterými si své místo na světě vybojujete na pár tahů. Možná to, co zažijete v prosinci, bude už jen něco formálního, co je dávno jasné….
Možná to, k čemu v prosinci uděláte odvážný krok, přijde rychleji a snadněji než si myslíte.

Nebude to zadarmo, záleží na každé oblasti vašeho života a na každém individuálně, ale obecně mají Blíženci prosinec jako dělaný pro to, aby se vrhli do toho, co už dlouho promýšlí. Aby udělali poslední kroky a přestali plánovat a začali činit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.