PROSINEC 2016: Lvi

6. prosince 2016 v 14:51 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Lvi mohou mít prosinec jako královskou korunu na hlavě. Prostě NEJ měsíc. V mnoha ohledech, ale nejvíce asi v tom, že síla by měla být ve vašich rukou. Díky vám, nebo vám osobně, se některé věci v okolí začnou hýbat kupředu, rozjasňovat, budou se řešit a otvírat záležitosti z minulosti. Královna holí, Eso mečů a 6 pohárů jsou ideální kombinací právě pro to, abyste udělali to, co potřebujete, a osud a druhá nálož karet vám též půjde dobře na ruku, Kolo štěstí, Mírnost a Smrt. Mnohé z těch zásadních událostí přijdou samy, přijde vyrovnání. Je zvláštní, že barvy v tom rozložení karet vedou tu největší sílu k vám samotným. Takže milí Lvi, máte v prosinci obrovskou možnost SAMI zahýbat osudem.


Ale jenom tam, kde je to spravedlivé, kde se čeká na jakési vyrovnání, na vybalancování. Mnohé může definitivně odcházet, mnohé může přicházet. Prosinec může být jako x proudová silnice v kombinaci s obrovskou úderností celého výkladu je to situace, ve které se může stát úplně všechno. Přerovnat se život, připravit se na nové… Snad jen si dejte trošku pozor na svou impulsivnost, která by mohla kopí spravedlnosti poslat i na nevinné, možná budete hodně nostalgičtí a často se v myšlenkách zatouláte do minulosti a do osudových okamžiků svého života. Než něco pod vlivem těchto stavů uděláte, dvakrát si to rozmyslete, prosím…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.