PROSINEC 2016: Panny

6. prosince 2016 v 14:52 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Zdá se, že Panny budou mít poslední měsíc tohoto roku hodně uzavřený sami do sebe. A mít vedle sebe nějakou tu Pannu, nedráždila bych v těchto dnech hada bosou nohou. Můžete být rozcitlivělí a prosinec z vás bude tahat pocity křivdy, snahy je až křečovitě řešit. Král pohárů se tu nemůže dohodnout se 7 mečů a Králem mečů. A do toho ohnivá Královna holí a celkově kolem jen samé zvažování - Poustevník, 2 mincí, Páže mincí. Možná pocit ztracené půdy pod nohama. Nebo půdy tak kostrbaté nebo klouzající vám pod obuví, že nebudete mít náladu po ní chodit.


Můžete být ale i docela spokojení s vnější situací svého života, ale uvnitř se mohou vyskytovat pochyby o tom, jestli to, co prožíváte a cítíte, je skutečné. Jestli tomu všemu není třeba přitáhnout opratě. Také se můžete dostávat do situací, kdy budete nuceni něco zvažovat, balancovat na ostrých hranách anebo odcházet do ústranní, ta zvýšená potřeba klidu tu je přítomna ve více odstínech. Potřebujete nabrat síly a znovu vidět nějaký směr, který vám přinese zase řád a jistotu. Právě toto hledání bude hlavním tématem vašeho prosince. Veletoč různých emocí, ze kterých ale nakonec vždycky silou vůle a pracovitostí dojdete do stavu, kdy už s chladnou hlavou projdete svá pro a proti a rozhodnete se. Prosinec také může být měsícem nových možností, v práci, v životě… nových nabídek a vyjasněných záležitostí z minula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.