PROSINEC 2016: Ryby

8. prosince 2016 v 15:00 | Renata |  Každotýdenní kalendář
I Ryby mají ve výkladu 10 mečů, tedy kartu, která může rozjasnit konečně to, co už za sebou táhnete celý rok. Je zvláštní, jak tento faktor prostupuje všemi výklady, vždycky v jiné podobě, ale některé karty se neuvěřitelně opakovaly! A pro vás to může mít podobu toho, že se dočkáte věcí, na které jste čekali. Stát se ale mohou dvě možnosti. První je ta, že si nakonec své čekání rozmyslíte, ukončíte ho a dáte se jiným směrem.


Druhá je ta, že nějakým svým krokem tento proces urychlíte a opravdu se dočkáte výsledku. Jenže Sedmička mincí, která tu všechno korunuje, vás zase vrací zpět na startovní čáru, a tak vaše výsledky a vaše "závěry", které v prosinci uděláte, budou jen dalším zázemím pro další etapu. Ale rozhodně plodnou, rozhodně se to, co znovu zasijete v prosinci už bude zdát silnější a úroveň vyšší. Můžete být spokojeni. Ostatně spokojenost se vám tu prolíná kolem dokola. Budete příjemně plout s proudem vašeho prosince a jen tak se občas vymrsknete nad vodu, abyste se nadechli i jiného vzduchu… Máte-li na tento měsíc nějaké velké plány, vrhněte se do nich, je to mimořádně příznivý čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dana Dana | Web | 9. prosince 2016 v 15:59 | Reagovat

Že by mi konečně vyšlo to, co chci?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.