PROSINEC 2016: Váhy

6. prosince 2016 v 14:54 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Měl by to pro vás být velmi příjemný měsíc. Minimálně v tom, že přinese nejednu pěknou chvilku spojenou s pocitem, že "jsou věci tak, jak mají být". Mohou to být drobné oslavy, či jen stavy spokojenosti uvnitř sebe. Drobnosti, které vám dají energii a elán jít znovu do nových životních úseků. Ostatně karta 4 holí hned na začátku by mohla značit nejeden takový začátek až osudového rázu. V dolní části rozkladu karet máte také Smrt a Blázna, takže těch nových etap se můžete nadát velmi snadno. Nebo šancí. Nových úhlů pohledu. Výklad vám končí Pážetem pentaklů a Šestkou pentaklů, můžete ve zvýšené míře své myšlenky zastihnout v jakémsi účetnictví celého roku, co vám kdo dal, co vzal, co jste komu dali vy… a jak si porovnáte budoucnost v budoucnosti. Asi nejvíce bilanční rozklad pro všechna znamení je ten váš.


Čtyři ze šesti karet mají v sobě symboliku vah. Od osudových (Smrt), po ty jemné (Mírnost a Šestka mincí). Budete mít chuť si zjednat spravedlnost nejen sami v sobě, ale asi i ve svém okolí. Možná vás ostatní nebudou poznávat, protože vám mohou bouchnout saze, nebo naopak někoho překvapíte svou přízní. Spíš to druhé, protože celkové naladění by mělo být milé, mělo by jít směrem k lidem a situacím, které máte rádi, ve kterých chcete spočinout ve spravedlivé úlevě a oslavě. Budete chtít mít na svátky prostě klid… Snad i proto, že na všechno to přemýšlení klid budete potřebovat…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | Web | 7. prosince 2016 v 15:05 | Reagovat

Tak jsem zvědavá, zda se zadaří.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.