LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

SOUTĚŽ o Pouta rozkoše: Rozkošná soutěž, která upoutá

6. prosince 2016 v 0:45 | Renata a nakladatelství Synergie |  Juchú, nové soutěže!
Kdo si chce parádně okořenit vánoční obdarovávání, nebo se prostě jen ponořit do hlubin lidské duše (protože, co si budeme povídat, o ničem jiném tato kniha není)... tak prosím.


Soutěž o 2 knihy od Jaiyi: V poutech rozkoše je tady!


Úkol pro vás mám jednoduchý. Podívejte se na stránky autorky,... (Google pomůže...) Ehm, no tak radši ne...
Smějící seSmějící seSmějící se


Tak tudy cesta nepovede... Paaardon!!!

Vezmeme to tedy jiným směrem.

Autorka v knize často připomíná fenomén posledních let - Padesát odstínů šedi - to ovšem je jen neumělým čajíčkem reality, kterou se zabývá Jaiya. Popovídejme si tedy pouze o podobně laděných knihách.

Máte nějakou, o lásce, o něčem co je prostě eroticky štiplavější? Tipy, nápady... co jste četli, co se vám líbilo?

Nebo naopak nelíbilo?


Pište do komentářů a tentokrát nemusíte uvádět email. Výherce potom vyhlásím v článku a teprve výherci mi mohou poslat email s adresou pro zaslání výhry.

A těším se na diskuzi, protože kromě Padesát odstínů, mě zatím nic moc nenapadá... Mám mezery, tak mi je doplňte...

Soutěž trvá do 18.12., aby se k vám knížka stihla dostat do Vánoc...

P.S.: Ještě pro vás mám jednu parádní, trošku jemnější láskovou a milující knihu, ale tu si necháme v soutěžení hezky přes vánoce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 6. prosince 2016 v 13:25 | Reagovat

EHM tak já jdu do toho,ale vidím že jsem v tom zatím sama,tak snad se holky ,kluci přidáte .A vlastně jsem v tom úplně nevině,ale jak už jsem psala níže ráda si s pány o sexu ,když mě samozřejmě zaujme a je tam vzájemná chemie a symptie ,píšu ,ale je zajímavé a někdy opravdu i zábavné,že oni ti páni a ted prominte MUŽI ,že vy se fakt chytáte lehce na toto téma,prostě testostern je silná záležitost mužské povahy.
Ale knihu o sexu..... jsem četla vlastně spíš jen o dospívání a potajmo když jsem našla u rodičů ve skříni v ložnici a byli tam i fotky ,ale to mi bylo 13 a vůbec jsem tomu nerozuměla.
Když jsem se ,ale před 3,5 lety odstěhovala od manžela k rodičům ,neměla jsem 6 měsíců televizi,tak mi kamarádka půjčila 3 díly Ostínů šedi ,no byl to od ní trochu podraz ,já bez chlapa a ona takovou četbu....ha,ha ,ha ale nakonec jsem nedočetla ani první díl,vrátila jsem jí to se slovy ,že je to pořádná hovadina a je to pořád dokola.Takže na závěr Reny bohužel žádnou knihu nemohu doporučit.A snad můj příspěvek trochu pobavil.

2 Aki Aki | 6. prosince 2016 v 18:16 | Reagovat

Knihy tohohle žánru moc nečtu, co mi zatím padlo pod ruku, mi přišlo spíš trapné (kupodivu hlavně od ženských autorek).

Nicméně, za mě doporučuju:
Lady Fuckingham (asi Oscar Wilde)

Nedoporučuju: Cyklus Svět Hetar od Beatrice Small.
To je něco tak nepochopitelného, že je to mimo veškerou kategorii.

3 Chensie Ips Chensie Ips | E-mail | Web | 6. prosince 2016 v 22:54 | Reagovat

Trilogii Padesáti odstínů jsem četla, mám ji doma. První díl byl zajímavý ze třetiny, druhý z poloviny a třetí ze čtvrtiny. Čtvrtý díl Grey je pouhým smutným opisem prvního dílu, který zabijí veškeré charisma hlavního hrdiny. Nedočetla jsem.

Jako eroticky laděnou sérii zbožňuji Bratrstvo černé dýky, které ovšem není jen o erotice, ale i o lásce, psychologii a násilí. Obsahuje hlubší myšlenky, autorka se zabývá i kontrovezrními tématy a především jde o paranormal romance o velmi originálním upířím světě, kterému vévodí elita upířích bojovníků. Když to takhle napíšu, zní to jako jedno velké klišé. Ovšem naštěstí není a je to nejpromyšlenější série s vhodně sepsanými erotickými situacemi, kterou jsem kdy četla. :o)

Jsou vyjímky žánru NA, kdy je ta erotika bonusem a to je moc prima odpočinková četba. Ale třeba erotická série Šance, ve které boxer Remington "Uragán" Tate dobívá srdce hlavní hrdinky, mě zklamala na celé čáře. Mám ji doma a jednou se k ní třeba vrátím, ale pořád je to pro mě bezduché. :o/

Ale jelikož mám erotiku s romantikou moc ráda, tak samozřejmě takové romány čtu a některé působí lépe, jiné hůře. Záleží, co od nich čtenář očekává. :o)

Děkuji za soutěž. Kniha vypadá skvěle a víc než lákavě. :o)

4 umodrekocky umodrekocky | Web | 18. prosince 2016 v 7:54 | Reagovat

Chensie a Sylva, tady to bylo jednoduché....
Těžké téma?
:-))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.