16. - 22.1.2017: Za dveřmi je mejdan života, chcete ho?

15. ledna 2017 v 8:02 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Tento týden bude pokračovat tak trochu energie minulého týdne. Výklad, ač jinými kartami (Andělské tarotové karty) je téměř shodný.
Hlavní úlohu bude hrát zvýšená touha po vědění, spravedlnosti, vyjasnění, budeme tíhnout k tradicím, k rodině, k zázemí. Bude nás velice zlobit všechno, co bude jakkoliv zavánět neplechou, podvodem nebo prostou nejasností. Všechno, kde není ta konečná tečka - kde není jasně dáno, co bude dál, kde není náznak budoucnosti. Budeme více chtít výsledky své práce! Budeme je chtít vidět!
A to zejména tam, kde na výsledcích záleží pocit bezpečí, budoucnost nebo se to týká někoho, na kom vám velmi od srdce záleží. Všechno, co může nějak ohrozit vaši pohodu.

Na druhou stranu právě tohle může tento týden přinést. Rovnováhu, výsledky, snad i nečekaná rozřešení. Mohou přijít ze dvou stran, buď ve chvíli, když už to nečekáte, jste jaksi usebráni sami do sebe, nebo naopak od někoho, kdo vás nečekaně ovlivní, přinese tu důležitou zprávu nebo vás přivede na důležitou myšlenku. To oddechnutí si poté bude citelné.

Pořád jsou tady ve hře poraněné city
Nespokojenost, nuda, nedostatek možností, příležitostí, takové to nijaké nic... Zvláštní je, že to je dominantní karta jinak velmi hezkého výkladu, takže je to velký vykřičník. Popadne-li vás takováto nálada, není to nic, s čím by se nedalo bojovat, naopak, hned vedle této umolousané unavené karty stojí Hvězda a další stabilita, mír a hojnost. Tento týden bude z depresivních stavů lehké vyjít ven, ale musí člověk chtít. Za dveřmi, které ale musíte otevřít sami, bude najednou spoustu příležitostí. Doslova tam bude životní mejdan!
Takže zůstane za dveřmi se svými nabobtnalými smutky a křivdami, nebo zkusíte dveře otevřít a jsem si naprosto jistá, že lék na smutek, řešení zásadních situací v životě, je v tom "mejdanu" doslova na spadnutí. Dostanete ho snad hned na uvítanou!


A jaký byl váš minulý týden? Ujasňovaly se priority a odhalovala pravda?
Pro připomenutí mrkněte na minulotýdenní článek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 18.3% (32)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.3% (88)
něco z nich vychází dobře, něco ne 8.6% (15)
jen málo toho vyjde... 10.3% (18)
vůbec nic 12.6% (22)

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 15. ledna 2017 v 8:30 | Reagovat

Krásné ráno, já to nechtěla minulý týden moc rozvádět, ale v práci na mě začali dělat dost velký nátlak v rámci reorganizece a já se budu muset - nejspíš tento týden - rozhodnout jak dál. Mimojiné kvůli tomu letím zítra na týden do Finska - a to nevím, jak zvládnu. Momentálně díky chřipky zvládám tak akurát trasu postel - koupelna :-( A jak si jindy do Finska těším, tak tentokrát vůbec nevím, co čekat, jak po pracovní, tak po citové stránce. No, min. tam prý nemají být takové mrazy jako tady, abych našla jako aspoň něco pozitivního :-) Všem hezký týden!

2 sylva sylva | E-mail | 15. ledna 2017 v 8:39 | Reagovat

I u mě se řěší práce a hned zítra sedozvím jestli skončíme po 9 letech a nebo nás tam pronajímatel nechá.No vůbec mi z toho není dobře jsem v pronájmu a ještě sama ,takže nervyčky napochodu.Ten ůplněk mě rakovi opravdu zavařil byl v raku  a jak se říká,že úplňkem se ukončuje, tak u mě se ukončuje.

3 Petra Petra | 15. ledna 2017 v 10:23 | Reagovat

Já měla z úplňku respekt, jsem také rak a úplně jsem nevěřila, že udržím emoce na uzdě. Vše ale dopadlo ukázkově, sice jsem ukončovala, ale takovým stylem, že to šlo opravdu ode mě, upřímně, bez hysterie a s láskou. Úplněk mi dal velikou sílu konat.

4 Bosorka Bosorka | 15. ledna 2017 v 10:24 | Reagovat

Min. týden a úplněk-totální masakr v zásadní životní otázce. Zhroucená tarotová Věž je slabý odvar. "Nijaké nic" v úředním rozhodnutí, zatím nevím, jestli mi víc neublíží, než pomůže. Prostě...hledat z toho jiné "dveře", ty, za kterými je ten "mejdan" ;)

5 Ivuše Ivuše | 15. ledna 2017 v 11:48 | Reagovat

Tak minulý týden to začal a stále to pokračuje já snad prožívám rok atomové bomby a ty dveře se Reni bojím otevřít jen na škvírku natož dokořán,protože tam by byla určitě ještě větší bomba.

6 Ivuše Ivuše | 15. ledna 2017 v 11:53 | Reagovat

Budete se možná kočky smát ale do práce se jdu uklidnit tam je to bezva.No snad jsem i tam teď nepřivolala mraky.

7 Ivuše Ivuše | 15. ledna 2017 v 11:54 | Reagovat

Reni proč mě pokaždé když napíši delší text to vyhodnotí jako spam a tady se to neobjeví :-(

8 Ivuše Ivuše | 15. ledna 2017 v 11:58 | Reagovat

Ještě ten kachní chilli reliš přítel google ho nenašel tak to bude asi nějaká tvoje speciálka-jsem zvědavá.

9 Martina Martina | 16. ledna 2017 v 5:18 | Reagovat

Nejenom úplňkový čtvrtek, ale i dny před ním byly výživné. Zato od pátku, jako máznutím kouzelného proutku vše zalité sluncem. Tak doufám, že už přichází ten mejdan života :-)
Na druhou stranu ale musím uznat, že jsem se ve čtvrtek posunula a vykročila směrem k vyřešení dlouhodobého problému.
Renčo, díky za Tvoje úchvatné výklady.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.