LEDEN 2017: BLÍŽENCI: Vzhůru do toho, čeká vás spousta práce

4. ledna 2017 v 5:21 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Blíženci mají leden v duchu velmi akčním. Zdá se, že velmi dobře vkročili do nového roku plni elánu a plánů, v rámci teoretické přípravy na budoucnost. S jasně formulovanými záměry a s chutí do nového. A zdá se, že to i většině Blíženců bude vycházet i dál. Pro své nadšení mohou najít nové spolupracovníky, nové přátele, přijdou jim do života jako na zavolanou lidé, kteří je podpoří v tom, co si naplánovali. Vyloučena, s tou poslední kartou, Dvojky pohárů, není vůbec ani nějaká láska nebo přátelský svazek, který vydrží delší dobu.Je to pro vás měsíc spolupráce. Vyplatí se dívat se kolem sebe a snad i rozjíždět nové nápady, projekty, jste možná z mála těch, kterým se mohou dařit plnit novoroční předsevzetí. Leden je pro Blížence měsícem, ve kterém mohou mít pocit, že jim osud jde na ruku, že to dobré, co zamýšlí, se téměř okamžitě spojuje s nějakou náhodou, akcí či konkrétním člověkem, který je jako na zavolanou. Využijte leden pro trpělivou a jasnou práci. Pro všechno, co jste odkládali a nyní k tomu máte chuť. Využijte každou chvilku energie, kterou máte a pusťte se do jakékoliv práce, protože přinese dvojitý výsledek. Je to šance obrazně za sebou nechat za leden tolik vykonaného a vytvořeného, kolik by se vám jindy podařilo třeba za půl roku.

Mimořádně akční měsíc, kdy všechno, co chcete, má potenciál se postupně stát skutečností. A to zvláště tam, kde máte angažované srdce, kde cítíte svůj vlastní smysl života.Rytíř mečů - 3 mincí - 2 kalichů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.