LEDEN 2017: BÝCI: Měsíc zmatků a nepříliš dobrých rozhodnutí

4. ledna 2017 v 5:20 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Pro Býky je leden jedním z nejobtížnějších měsíců vůbec za poslední dobu. Mimořádně silně budou nuceni se vypořádat se situacemi, které už ničemu neslouží, které jsou bolestivé nebo nefunkční. Navíc to mohou být, především citově laděné situace, které tím, jak je dotyční vyřeší, mohou způsobit ještě další bolest. A to jak druhým, tak jim samotným. Také pro pro ně může být měsíc, kdy ještě nebudou konat, ale budou nad tímto tématem přemýšlet.


Ten tlak z okolí a z nich samých je obrovský. Dělá to dojem, jako byste byli nuceni se protlačit úzkou škvírou, už to nejde zpátky, musíte tím prostě prolézt, a přitom moc dobře víte, že se do té škvíry moc dobře nevejdete a pěkně bolestivě si u toho odřete kolena. Na druhou stranu někde vzadu v podvědomí je pocit, že už to jinak nejde, že to udělat musíte a že vám to opravdu bude ku prospěchu. O tomto jsou tři karty ze čtyř, které tu jsou. Ta čtvrtá je o té bolesti, o tom bodnutí do srdce, po kterém už nebude nikdy nic jako dřív.


Jisti si ale můžete být jedním, ať už se vás to týká v jakékoliv formě a oblasti.
Pokud cítíte nějaké podobně laděné nepohodlí, leden vám jednoznačně ukáže, KDE je vaše místo. Vyvede všechno do extrémních podob právě tak, aby bylo vidět, co k vám nepatří a co ano. I citovou bolest můžete vnímat až příliš, pro sebe až nezvykle. I to je potom ukazatel nové cesty. To, co se bude v lednu dít, je opravdu to, co byste měli řešit v celém letošním roce. Není to rozmar nebo náhoda, je to jasně předložené téma vašeho života, které potřebuje změnu. Nastavit nová pravidla, odejít ze starého, udělat nové plány. Je to vystavený účet za rok minulý, podtrženo sečteno, nyní je čas platit - co na něm je, to už se u každého může projevit různě.


6 mečů - 8 pohárů - 3 mečů - Král pohárů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lada lada | 4. ledna 2017 v 12:39 | Reagovat

Koukam, ze se mam na co tesit ☺ Horsi je, ze to skutecne tak citim, jak je napsano

2 umodrekocky umodrekocky | Web | 5. ledna 2017 v 4:56 | Reagovat

S poslední kartou ve výkladu je zřejmé, že to řešení z té zapeklité situace jde od srdce...Zapomenout na rozum, na konvence, ale ulevit si tím směrem, kterým cítíte smysl a lásku...

3 lada lada | 5. ledna 2017 v 20:17 | Reagovat

Od partnera ji necitim, v praci jak-tak, otazka domova na bode mrazu, tak teda nevim nevim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.