LEDEN 2017: LVI: Je třeba to konečně rozseknout!

4. ledna 2017 v 5:24 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Do nového roku mohou Lvi ještě vstupovat poněkud se zpocenou hřívou a srstí. Unaveni rozhodováním nebo vidinou toho, že je nějaké další kolo rozhodování ještě čeká. Možná se vyplatí ještě chvíli počkat, nic nedělat a pouze spočinout v tom nepříjemném nijakém stavu, v němž se nic nechce pohnout kupředu. Ono se to totiž v průběhu ledna změní. Náhlé prozření, náhlé vyjasnění nebo prostě jen impuls z vás samých může způsobit, že najednou to, co se nijak nevyvíjelo, se stane zcela zřejmým, a především vás to okamžitě posune kupředu a do akce.Leden je pro Lvy akčním měsícem obecně, skoro by se dalo říci, že s postupujícím časem se bude navyšovat i jejich energie, pokud jsou unaveni, to se bude v průběhu měsíce velice zlepšovat. Stejnou tendenci mohou mít i události kolem vás. Co nebylo zřejmé, co jste se snažili marně vyřešit nebo prohlédnout, se najednou samo od sebe pročistí, najednou bude vidět pravda. A to taková, že vám umožní se dát na cestu, přizpůsobit se jí a i sami se pohnout dál. Pro vaše okolí to může znamenat i to, že najednou jim budete vy sami připadat velmi rychlí, nečekaní, akční. Dozrají ve vás rozhodnutí, přijdou náhlé impulsy, které vyprovokují změny.

Stejné věci k vám mohou přicházet zvenčí. Náhlé nabídky, něco, co jste už nečekali… rozřešení situací, nové odvážné cesty a dobrodružství. Pocit začátku měsíce, že se nemůžete hnout z místa, konečně a s úlevou poleví…

7 pohárů - Král mečů - Páže pentaklů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.