LEDEN 2017: RACI: Budete mít úspěch v hmotném činění

4. ledna 2017 v 5:22 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Raci budou mít měsíc leden spíše v praktické rovině, na druhou stranu Kolo osudu jim může velmi příznivě zahýbat finanční sférou. Budou to ale výhry pro odvážné, zcela jasně se tu rýsuje nějaká lednová událost, která přinese otázku - "Chceš to takhle, nebo to zase vzdáš?" Pokud po této šanci Raci odvážně sáhnou, pak mají, dalo by se říci, vystaráno na delší dobu… a pokud to vzdají nebo se budou nového obávat, pak je tu jako výsledek pnutí a nepohodlí hmotného charakteru, ne přímo bída, ale strach, že by se mohla jejich situace zhoršit.Když se ale vrátím k začátku měsíce, je to pro ně měsíc, kdy se možná většina Raků rozhodla jít na svůj život jinak. Hmotněji. Žádné city, žádné emoce, pěkně všechno vzít od podlahy takové jaké je a mít plné ruce práce. A to není nic špatného, protože leden můžete vnímat opravdu jako náročný den ve škole, která vás baví. Chvílemi budete unaveni, ale každé ráno se probudíte s pocitem, že to, co děláte, má smysl a že to prostě dáte.
Mohou to být životní situace, ve kterých se budete připravovat na budoucnost.

Situace, ve kterých budete sbírat svoji odvahu a pěstovat ji, protože máte vidinu nějakého výsledku.
Je to v jistém směru pro vás velmi pozitivně umanutý měsíc, kdy ale počítejte s tím, že osud se vás může čas od času zeptat, jestli to tak chcete, nebo jestli spadnete někam zpátky. Občas pomůže, občas popíchne nabídkou na "staré známé, ale ve výsledku pro vás už k ničemu"… Ke všemu přistupujte nově, s vědomím již nabytých zkušeností a nových znalostí, které se vám ve zvýšené míře budou právě v lednu odkrývat!

Páže pentaklů: 8 pentaklů - Kolo osudu - 4 mincí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.