LEDEN 2017: RYBY: Spravedlnosti učiněno zadost. A to dost

6. ledna 2017 v 4:10 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Ryby si pro leden sáhli pro žolík. Mají nejlepší a snad až nejspravedlivější výklad ze všech znamení zvěrokruhu. Leden vám může hodně dát, přinést to, nač jste dlouho čekali nebo uvolnit situaci, do které jste pomalu investovali a stále nebyl žádný výsledek. Tak nyní se dočkáte!


Stejně tak se vám budou v lednu mimořádně dařit záležitosti, u kterých je třeba trpělivě čekat na výsledek - čas ideální pro nové začátky - protože prvních výsledků, a to velmi dobrých, se můžete dočkat už v průběhu tohoto měsíce. Všechno by Rybám mělo v lednu nahrávat do té hmotné noty, do reality, které se bude stávat pevnější, stabilnější, dalo by se bez nadsázky říci, že kam se podívají, tam mohou slavit úspěch. Především však v oblasti hmotné, pracovní a v pocitu zázemí a domova. S láskou a vztahy mezi lidmi to může být jiné, protože tam vás osud může postavit na křižovatky, které už mohou být pro každého jiné. Svatba, zasnoubení, posunutí vztahu o úroveň výš, dohodnutí se na rozchodu, rozchod, rozvod… konečné vypořádání. To může být cokoliv, jisté je však jen to, že půjde o dlouhodobě promyšlené rozhodnutí. Dozrálé rozhodnutí. Spojené s pocitem úlevy a snad i štěstí, s pocitem, kdy si jste jisti, že jste už všechny dluhy splatili a můžete se vydat svou cestu už zcela bez závazků.
Čas skvělý pro další plánování, pro budování zázemí, pro nové zavedení řádu v životě!

6 mincí - Císař - Milenci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.