LEDEN 2017: Štíři: Buďte prozíraví mimo svou ohnivost

5. ledna 2017 v 5:46 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Štíři mohou leden začínat nepříliš přívětivě, protože co mohlo, se pokazilo. Nebo alespoň oni mají ten pocit. Je to znamení, o kterém se nebojím v lednu říci, že je v těžké nepohodě a zcela mimo svoji rovnováhu.


Roli v tom mohou hrát věci různé, od přetížení a únavy až po předimenzovanou energii a snahu někoho manipulovat ve svůj prospěch. A cokoliv mezi touto extrémní škálou. Buď se vám opravdu nedaří a cítíte se chyceni v síti něčeho, co tak úplně nechcete, nebo se v této síti vyžíváte se škodolibostí nebo sebetyranstvím sobě vlastním, či něco takového kolem vás je a vy to ještě nevidíte. Určitě si dávejte pozor na to, aby vás v lednu někdo nepodvedl nebo se o to nepokusil. Dejte si pozor také na to, abyste nechtěli po lidech víc, než jsou vám schopni dát. Na jistý zkreslený pohled na svět. Abyste se tomu vyhnuli, je dobré zpomalit, nebo se na své cestě úplně na chvíli zastavit. Když se totiž podíváme na druhou polovinu vašeho výkladu na leden 2017, tak je už pozitivní a ukazuje možná i řešení těchto situací. Skrze druhé lidi. Skrze přátele. Kolem vás mohou být v lednu lidé, kteří vás cíleně nebo mimoděk navedou na jinou cestu a tím vám ukáží správné řešení.

Také je to o tom, že leden pro některé Štíry může být měsícem, ve kterém dostanou, někdy ne přes moc dobré lekce, šanci pochopit souvislost mezi minulostí a současným děním. A spíše než příjemné, to bude nepříjemné, protože vás to postaví na zcela novou křižovatku. K nutnosti udělat nějakou změnu nebo vyrovnat dvě zdánlivě nesrovnatelné veličiny ve svém životě. Cokoliv v lednu ztratíte, to vám uleví… ač emoce kolem toho mohou být vyloženě vyhrocené. Asi by bylo vhodné se od toho, co vás v lednu trápí a bere vám dobrý spánek úplně odvrátit a jít si svou cestou…. Ale to lze až ve chvíli, kdy plně pochopíte význam minulosti a událostí, které vás trápí. Dříve ne…


Ďábel: 7 mečů - 3 pohárů - 2 mincí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tom Tom | 8. ledna 2017 v 18:19 | Reagovat

Začátek ledna zatím sedí. Asi jsem přepálil energii tím, jak jsem pořád ve shonu a vzalo si to nejspíš svojí daň. Včera v práci se mi udělalo najednou tak zle od žaludku, že jsem musel odjet domů a jen tak tak jsem to odřídil a celej den jsem byl mimo, horečky, zimnice a totální vyčerpání...

2 Tom Tom | 12. ledna 2017 v 9:40 | Reagovat

Když se to se... tak pořádně... Auto na kterým jsem závislej je v háji a oprava, i když ze známosti, celkem pálka. Doufám, že se stane zázrak a už bude líp. Je toho poslední dobou trošku moc.

3 Tom Tom | 15. ledna 2017 v 9:33 | Reagovat

A do třetice jsem si včera nechal jen tak udělat test cukru v krvi. Vyšlo mi číslo 7. Prej je to hodně. Tak snad tohle je fakt už konečná. Nějakou dobu ho budu sledovat a držet náležitou dietu a pak si zajdu k lékařce. Tak doufám, že se z toho ta cukrovka nevyklube.

4 Ivuše Ivuše | 15. ledna 2017 v 23:30 | Reagovat

[3]: 4,4-6,7mmol/l je normální,vyšší hodnoty se naměří vždy po jídle, nejlépe měřit po ránu .

5 Tom Tom | 19. ledna 2017 v 7:02 | Reagovat

Děkuji Ivuše... To mě uklidnilo, že to není žádná hrůza... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.