SPECIAL Výkladový den: SNY....

16. ledna 2017 v 8:28 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny

Zdají se vám sny?
Některé se často opakují? Nebo jsou něčím úplně zvláštní?

Naše sny jsou dokonalým odrazem našich životů a dokáží nám odpovědět na mnohé otázky. Jenom mluví v symbolech a tak mnohdy jejich významu nerozumíme nebo si je vykládáme špatně.
Zapomeňte na snář... Občas v něm najdete něco přínosného, ale fakt, že sen o černé kočce vám přinese neštěstí, je přitažený za vlasy. Dříve lidé chtěli jasná řešení - nikdo nechtěl moc přemýšlet nad tím, co zrovna pro něj černá kočka znamená.

Sny o vodě se týkají našich citů - ale jiný význam mají pro vodní znamení, jiný například pro vzdušná. Víte třeba, že vzdušná znamení více "trpí" na sny o padání, nebo o létání? Ohnivým znamením se zase častěji může zdát o ohni nebo horku a zemská znamení jsou z těch, která ve větší míře sny vůbec nemají a to proto, že jejich mysl je až násilím zakotvena v realitě a kontrolují se i ve spánku. Neplatí to však stoprocentně, kolik lidí, tolik různých snů a typu snů...

Dnes vám nabízím opravdu speciální výkladový den.

Máte nějaký sen, který vám vrtá hlavou a chtěli byste ho rozklíčovat? Pak se ptejte v diskuzi, popište sen a případně i svou životní situaci, ve které se nachází a i teorii, co si myslíte, že vám sen může naznačovat.

A pak se na to podíváme prostřednictvím výkladu.

Prostá logika, ale pak i karty jsou výtečným pomocníkem...

Nebo si pojďme o snech jenom popovídat,... jak chcete....

A ještě pro vás mám dvě malá sdělení:
V INDIVIDUÁLNÍ NABÍDCE VÝKLADŮ PŘIBYL I TENTO SPECIÁLNÍ VÝKLAD, a změnily se podmínky pro výklad, které si prosím pečlivě přečtěte, abyste zjistili, jestli právě výklad ode mne je pro vás ten vhodný.

OBYČEJNÝ VÝKLADOVÝ DEN bude v pátek! Takže sem prosím pište dotazy jen na sny, klasické otázky si nechte prosím až na článek 20.1.2017.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bara Bara | 16. ledna 2017 v 9:07 | Reagovat

Zdalo se mi, ze jsem byla po dobu jednoho dne vdana za jednoho v dnesni dobe verejne znameho muze, a uz jsem se s.nim chtela rozvadet, protoze jsem si uvedomila svou chybu - ze ho vlastne vubec neznam. V tydnu predtim se mi zdalo, ze jsem tehotna, ale otec ditete ve snu nebyl. Je to jen odraz me zivotni situace, ze bych chtela mit rodinu, ale jsem nezadana a bezdetna, nebo je v tom neco jineho?

2 Simona Simona | 16. ledna 2017 v 10:21 | Reagovat

Reni toto asi nie je náhoda! ;-) Je to už nejaký čas čo sa mi sníval tento sen, asi tak koncom - začiatkom roka 2017. Stále si ho pamätám, viem, že mi mal niečo povedať, naznačiť, ale neviem presne čo.

Snívalo sa mi, že som išla lesom s tromi príslušnými rodiny. Viem, že so mnou bola aj moja mama. Zrazu sa odniekiaľ vynoril had, celý čierna len so žltým krúžkom na krku. Vyplynulo, že je jedovatý. Začal syčať a keď sme ho chceli nejako odstrašiť rozsyčal sa ešte viac. Báli sme sa, ale potom som sa odhodlala, pozbierala odvahu, pozrela mu do tváre a zašliapla ho. Po hadovi (alebo hadici) zostala len žltá škvrna. Potom som sa ocitla niekde pri  oceáne(mori), hovorila som anglicky. Neviem prečo, ale mala som pocit, že je to Kalifornia. Videla som útesy a krásne modré more. Zrazu sa tam objavil sprievodca, mohol mať tak 40 - 50, mal okuliare a šiltkovu a nič nehovoril. Začala som mu rozprávať o hviezdach, otvoriť, ale on stále nič. Potom sme sa vybrali na nejaký výlet, bola s nami taká postaršia pani s vnukom. Povedala mi, aby som si dala na sprievodcu pozor. Čo je zaujímavé, kráčali sme cestou, ktorú po ľavej strane obkolesovali stromy bez listov. Pod stromami ležali biele levy, krásne a majestátne stvorenia. Tá istá žena s  vnukom mi povedala, nech sa im nepozerám do očí a potom som sa zobudila.

Neviem presne, aký môže mať sen význam. V tom čase som bola nahnevaná na istú osobu, pretože nedodržala sľub. Ten sprievodca... možno, aby som si dala pozor na mužov všeobecne. Trápia ma ale tie levy... čo mi chceli povedať?
Momentálne sa neviem nikam rozhýbať, mám pocit, že sa nikam neposúvam, nič ma nevedie, ale neviem či to má so snom niečo spoločné.

3 Renata Renata | E-mail | 16. ledna 2017 v 13:59 | Reagovat

Ač býk, sním ostošest. Líbí se mi na toto téma knihy od Roberta Mosse, už nějakou dobu si sny ráno zapisuji. Jeden zajímavý se mi zdál asi před půl rokem - stojím na hoře a mladý muž mi věší na krk šňůru perel. Nasedám na bílého koně a ženu se cvalem po vrcholu té hory. A kolem mě se stmívá, když doběhneme do cíle, je tma a z bílého koně je vraník.

4 Dana Dana | E-mail | 16. ledna 2017 v 21:23 | Reagovat

často se mi zdá o tchánovi z prvního manželství (je už po smrti) byl vždy dost zlý a nikdo mně ani děti před jeho neoprávněnými útoky neochránil.Zdá se mi že jsem se tam znovu nastěhovala a on zase začal a když jsem se dovolávala pomoci od ostatních tak mi jen řekli že se ho bojí a já jim říkala, že jsem se neměla vracet.už je to přes 20 let co jsem se odstěhovala.

5 Ivuše Ivuše | 16. ledna 2017 v 21:58 | Reagovat

Jsem na jevišti ještě s hodně lidmi já jsem nahá oni oblečení nikomu to nevadí já cítím že v hledišti je můj bývalý přítel divím se proč mě nepomůže ,nezakryje?

6 Ivuše Ivuše | 16. ledna 2017 v 22:03 | Reagovat

Jsem na rozkvetlé louce s bývalým přítelem svítí slunce louka rozkvetlá,teplo,vůně květů milujeme se nazí vše příjemné a najednou koneca já se probudím s pocity že to bylo doopravdy

7 triada triada | 16. ledna 2017 v 22:21 | Reagovat

Ahoj, posledni dobou mam sny casto, ale tenhle chapu asi nejmene.
Byla sem děvečka. Pamatuju si jen, že jsem měla asi tak 3leté dítě a mě a to dítě se snažili mí “kolegové” udusit igelitem. Když to nešlo, položili nás na postel a tam nás zakryli folií. Ne že by sen nás snažili zabít tím stylem “honem, umři, zdechni!”, ne práveže klid, ani nam tu folii moc neutáhli, jen nas prekryli a dívali se.     Pak jsme se octli ve velké místnosti z dřevěných desek se zábradlíčkem a za nim byla vyvýšená podlaha. Já byla schovaná za tím zábradlím a oni za sedačkami. Házela jsem po nich příbory, ale oni myslim neútočili, já je prostě házela s klidem jen tak, do muže se zabodla do prave (jeho prave) strany vidlička a nalevo mel myslim nůž. Tak to z něj čnělo. V ruce se mi najednou objevila plna hrst příborů a když jsem chtěla hodit další, vešel do místnosti král s družinou. Byl zmaten.    Pak jsem se probudila.
Nemam tuseni, na co bych to mela vztahnout,ale posledni dobou mam dost stresove obdobi kvuli zaverecnym zkouskam a taky vztahum s prately, kteryymi si nejsem tak jista.
Dekuju za snahu a pomoc a preji krasny vecer.

8 Martina Martina | E-mail | 17. ledna 2017 v 0:55 | Reagovat

Od puberty do dneška (cca po dobu 18let) se mi v různých obměnách zdává jeden sen: někde jsem, dostanu se do potenciálně nebezpečné situace a dříve než vymyslím, jak se z toho dostat, z ničeho nic se objeví muž, jehož v tu chvíli vidím poprvé, který prohlásí, že patřím jemu a že se za něj provdám...Pod tlakem okolností nemám možnost protestovat, situace se uklidní a všichni najednou začnou chystat naši svatbu. Ten muž je vždy bez tváře, ale je rozhodný, věkově ke mně se hodící a jeho chování (to, že nemusím být stále ta silná) mě přitahuje. Přesto v probíhajících přípravách na svatbu jsem spíše pasivní a cca 2 dny až půl hodiny před obřadem se začnu trápit myšlenkami, že se vlastně skoro neznáme, co když to nevyjde, jestli z toho nemám vycouvat atd. A v této fázi se vždy probudím.
Lev, 9.8. 1986

9 Hradečnice Hradečnice | 17. ledna 2017 v 8:25 | Reagovat

Ahoj Renčo, to je zajímavé téma, také mám jeden stále se opakující hit - zdává se mi tak posledních pět - šest let, 1x - 2x ročně a zatím jsem nevypozorovala, zda v období stresu nebo klidu... Takže ve snu najednou zjistím, že jsem nedokončila VŠ, protože jsem nenapsala diplomku a vůbec jsem ji neodevzdala. Udělala jsem sice státnici a mám dokončenou školu, ale chybí tam ta diplomka. Ve snu se vždycky začnu bát, že se na to přijde a celý sen řeším to, jaká to bude ostuda, až se na to přijde a že asi přijdu o práci. Ale nejhorší je tam ten pocit ostudy. Pak se probudím, podívám se na diplom a diplomovou práci a je mi líp. Asi se mi to začalo zdát v době, kdy propukla aféra s "koupenými" tituly na plzeňských právech a opsaných diplomkách. Já teda vysokou řádně vystudovala a diplomku neopsala. Díky moc a měj se moc fajn, pa

10 umodrekocky umodrekocky | Web | 17. ledna 2017 v 11:15 | Reagovat

Děkuju za parádní podněty, během týdne se k nim vrátím a podíváme se na ně. Jedno zajímavější než druhé... Sny miluju a jsem stoprocentně přesvědčena o tom, že jsou nejlepším partnerem k rozhovoru s námi samými...

11 Ivana Ivana | E-mail | 17. ledna 2017 v 11:53 | Reagovat

Ahoj Renatko,tak mě se dost často opakuje,že někde bloudím,nemůžu najít cestu zpátky a vlastně ani nevím,kde bydlím.Je to tím,že nemám vlastní bydlení?Děkuji

12 Ivuše Ivuše | 17. ledna 2017 v 12:24 | Reagovat

na dnešek se mě zdál sen byla jsem v domě nevím jakém bylo tam ještě několik lidí já sebou měla děti pocit byl jako by byly moje a v místnosti kde spal ještě jeden člověk zády k nám, byl zlatý had takový prcek ale tlustý a já z něho kupodivu strach neměla jen jsem dala ty děti za dveře.

13 Ana Ana | E-mail | 17. ledna 2017 v 13:42 | Reagovat

Dobrý den, své sny si moc nepamatuji, ale dnes do rána  jsem měla opravdu živý sen. Nejprve k mé situaci - v listopadu jsem se odstěhovala od manžela do svého malého krásně zrekonstruovaného bytu. Od té doby bydlíme odloučeně. K tomuto kroku jsem se po dlouhých letech manželství odhodlala proto, abych znovu získala smysl života, protože jsem se poslední roky dost trápila...a možná i z důvodu nenaplněné lásky k jednomu muži, se kterým si navzájem velmi dobře rozumíme a máme se svým způsobem velmi rádi, ale pouze platonicky, on zatím nechce žádné intimní sblížení (pokud se nepočítá to, že si navzájem svěřujeme spoustu soukromých věcí). A nyní k mému snu. Zdálo se mi, že v bytě něco vybuchlo, byla jsem zrovna doma. Nic se mi nestalo a výbuch nebyl silný, jen jsem viděla nějaké popraskané stěny s trhlinami a poničený nábytek. A pak se objevil muž, na kterého jsem zlostně vyjela, že to udělal on a to úmyslně. Pak jsem se k němu přiblížila a jako bych ho chtěla políbit, najednou jsem mu vtáhla jeho jazyk do mých úst a ten jazyk jsem mu ukousla. Úplně jsem cítila, jak tlačím na zuby, aby se mi to povedlo. A ten jazyk jsem pak vyplivla. Pak už jsem neviděla nic, žádnou krev ani křik, nic. Byla jsem z toho snu dost vyděšená...přiznám se, že více z toho, že bych mohla přijít o byt než z toho incidentu s mužem.
Budu Vám vděčná, pokud mi alespoň něco k mému snu naznačíte. Děkuji

14 Aki Aki | 18. ledna 2017 v 8:13 | Reagovat

Poslední dobou mám velice živé sny a jeden mi dodnes vrtá hlavou.
Měla jsem pocit, že už nespím (takové to na hranici mezi snem a bděním), ale že ještě ležím v posteli. Najednou mi pod dekou začalo něco lézt a já kdo ví proč byla přesvědčená, že je to myš (i když by asi musela mít velikost přerostlé krysy). Měla jsem strach, ale zároveň jsem se bála pohnout nebo zjistit, co to je a pak jsem se s hrůzou probudila.

15 sylva sylva | E-mail | 18. ledna 2017 v 13:58 | Reagovat

Mě se opakovaně zdává už několik let ,že cestuju.Vlakem nebo autobusem prostě jedu někam ....a pak se zbudím.

16 Selinka Selinka | E-mail | 19. ledna 2017 v 6:51 | Reagovat

Ahoj kočky, poslední dva měsíce mám teda živé sny, ale psát jsem je sem nechtěla. Ovšem na dnešek to zvláštní bylo - pohřeb v rodině, ale postaru. Tedy rakev na povoze taženém nádherným vraníkem. Škoda, že už si nevybavím, kdo mi to umřel, ale neměla jsme pocit vysloveného zármutku, ale klid a smír. Spíš mě zarazil ten kůň.

17 Celka Celka | 21. ledna 2017 v 14:59 | Reagovat

Mám také docela často sny,které se mi několikrát ročně opakují a zajímalo by mě,co mi naznačují.Jeden z nejčastějších snů je,že se dokážu vznést nad krajinu a létat.Dále se mi často zdá,že stojí před nějákým domem,hotelem a on se začne z ničeho nic hroutit a bořit.A ještě jeden velice častý sen je,že někde zaparkuji auto a když se vrátím nemohu ho nikdy najít.Moc děkuji za vysvětlení..

18 umodrekocky umodrekocky | Web | 22. ledna 2017 v 7:01 | Reagovat

ROZHODLA JSEM SE Z VAŠICH SNŮ UDĚLAT SAMOSTATNÉ ČLÁNKY.
Bude to déle trvat, postupně v následujících dnech, ale připadá mi, že si to zaslouží vlastní rubriku, celé to rozsáhlé téma. Budou tam nejen odpovědi na Vaše otázky, ale i další rozšiřující informace.

19 Dana Dana | E-mail | 22. ledna 2017 v 13:10 | Reagovat

Moc děkujeme to bude perfektní :-)

20 umodrekocky umodrekocky | Web | 2. února 2017 v 10:10 | Reagovat

Bára už je na webu, Simonce jsem psala soukromě.
A budu postupně pokračovat dál...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.