Výklad SNU pro Báru: Chci to, co neznám do úplných detailů....

27. ledna 2017 v 9:05 | Renata |  SNY, význam snů, dotazy
Zdalo se mi, ze jsem byla po dobu jednoho dne vdana za jednoho v dnesni dobe verejne znameho muze, a uz jsem se s.nim chtela rozvadet, protoze jsem si uvedomila svou chybu - ze ho vlastne vubec neznam. V tydnu predtim se mi zdalo, ze jsem tehotna, ale otec ditete ve snu nebyl. Je to jen odraz me zivotni situace, ze bych chtela mit rodinu, ale jsem nezadana a bezdetna, nebo je v tom neco jineho?
Bara

Naše podvědomí ví, že veřejně známé osobnosti ve skutečnosti neznáme, jenom je "chceme" znát. V podobných snech, ve kterých je zřejmé, že jde pouze o symboliku, je dobré si pokládat otázky "hra na něco"….

Taková veřejně známá osobnost, kterou si přivlastníme a pak ji odvrhneme, protože ji vlastně vůbec neznáme (což jsme samozřejmě měli vědět už na začátku, říká nám poté pichlavé svědomí), je pak symbolem čeho? Co je pro Vás samotnou symbolem něčeho, co bys moc chtěla, ale přitom doopravdy nevíš, co SKUTEČNĚ tato situace obnáší?

Jakou může "veřejně známá osobnost" na sebe brát roli? Jakou roli tento symbol hrál ve Vašem snu???
Týden předtím sen o těhotenství, ve kterém jste také zůstala sama…
To zcela jistě může být odraz situace, kdy po rodině toužíte, ale zatím k ní nejsou podmínky. Sen o vdavkách a rozvodu následoval za týden, takže bych se více přiklonila k tomu, že šlo o vyjádření strachu z neznámé situace. Po dítěti a rodině toužíte, ale někde uvnitř si uvědomujete, že toužíte po jakési "slupce" (status veřejně známé osoby je také jen slupka, skutečnost je vždy úplně jiná), a doopravdy nevíte, co rodinný život naplno obnáší. S tím mnoho nenaděláte, to se člověk dozví opravdu až tehdy, když do toho rovnýma nohama skočí.

Takže bych celý sen brala jako upozornění na to, že ve hře "o rodinu" je možná větší díl strachu z neznámého, než si připouštíte.

Neznat všechno do důsledků je ale normální!
Málokdy si v životě opravdu umíme uvědomit veškeré důsledky svého jednání nebo rozhodnutí. Matka nikdy neví, co přesně obnáší mateřství! Nikdy. Protože kdyby to věděla… J, prostě příroda to zařídila moudře. To samé je i v jiných oblastech života, cokoliv nového je vždy risk a krok do neznámého. Není třeba, aby se tazatelka více srovnala s tím, že situaci "poté" nebude mít zcela pod kontrolou, protože to prostě není možné.
V prvním snu o těhotenství zůstala bez zázemí.
V druhém snu se sňatkem spletla…. Myslela si, že ví všechno o dotyčném, ale nevěděla…
Více se zaměřit na přijetí toho, že život je nevyzpytatelný?

Co na tento sen poví tarotové karty?
K výkladu jsem použila Zlatý tarot.

Král mečů - 6 holí a Blázen
To vlastně potvrzuje už řečené. Král mečů je rozhodný, rozumově založený, 6 holí je o odvážném kroku a Blázen je o tom kroku do neznáma. Všechny tři karty jsou o "kroku kupředu"…

Když chybí odvaha, lidé používají rozum, vášeň, touhu… Jen díky tomu jsou schopni se odlepit od STRACHU.

Nejde o jinou situaci v životě?
Sice si v tuto chvíli hodně uvědomujete touhu po rodině a nemožnost se hnout z místa, ale stojí za to se podívat i na to, nestojíte-li i v životě nyní před nějakou jinou situací, ve které je třeba se konečně pro něco rozhodnout a vystoupit z jakéhosi stínu minulosti. Souvislost s rodinou či novým životním stylem to mít může (Blázen na konci). S odvážným krokem, se sebevědomým krokem.Sen, který i když vypadá na zcela jasnou symboliku (rodina, děti), stojí za to ještě otočit z druhé strany a podívat se, jestli není jen zdůrazněným zveličeným poselstvím třeba pro pracovní či jinou oblast života.

Sny jsou fascinující oblast života a často nám přináší velmi cenná poselství... Proto jsem přímo k nim v nabídce (vlevo) udělala speciální výklad. Čas od času se objeví i tady nějaké příklady výkladů na sny, z minulého výkladového dnu si postupně vezmu všechny dotazy a udělám k nim podobné články.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara Bara | 28. ledna 2017 v 11:52 | Reagovat

Moc dekuji, Renco, je tam hodne nametu k zamysleni a neco na tom bude...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.