BŘEZEN 2017: BÝCI: Nebuďte tvrdohlaví, uškodíte si...

28. února 2017 v 19:13 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Pro Býky to může být také celkem zásadní měsíc, ve kterém mohou za sebou nechat nějakou etapu svého života nebo cyklus. A potom začnou přemýšlet. A to není pro březen zrovna nejlepší nápad, protože v cestě k jasným závěrům a výsledkům vám může stát několik věcí. Zkraje to je možná trochu neochota se pohnout z místa, lakota, nechuť riskovat nebo pečlivé, až puntičkářské odměřování toho, co komu dám a co komu nedám - lhostejno v jaké životní oblasti. Najednou tohle chování může vyvolat i vlnu odporu nebo nepříjemných událostí kolem vás.


Najednou budete mít pocit, že jde všechno proti vám, že i to, co fungovalo, nebo lidé, kteří vás měli rádi, se najednou odvrací a Štěstěna vás zanechává plačící a hudrající na celý svět. Pozor na tyhle depresivní stavy, mohou mít i hodně výrazné projevy v jakési ublíženosti. Ano, ztratili jste možná hodně, ale když se ohlédnete, otevřete oči plné smutku, tak uvidíte, že mnoho vám také zůstalo a že především celá energie března je přístupná řešení, hledání řešení, cest. Budete mít v cestě neustále nějaké podněty, drobnosti, návrhy řešení - jen u Býků bude problém, aby to viděli, protože můžete více než kdy jindy, být zaslepeni falešným pocitem spravedlnosti a své vlastní velkoleposti. Tvrdohlavé přesvědčení o vaší vlastní pravdě vám může ze života odvést intuici a dobré věci, které se budou nabízet. A že se jich bude nabízet hodně.Všechno to může mít souvislost s tím, co zanecháváte v minulosti, protože je tu silná neochota vůbec nějak začít znovu. A to je něco, do čeho vás může osud velmi tlačit, ZNOVU začít. Touha po spravedlnosti je na svém místě, protože tam je třeba nějak vyvážit tu minulosti, smířit se s ní a přiznat i svoje chyby nebo přijmout omluvy druhých. Budete muset být tak trochu více týmový hráč než individualista. Pak vás intuice dovede k dobrým řešením. Jen nebuďte prosím, v březnu příliš zahleděni do sebe - tentokrát takový postoj není dobrým rádcem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.