Jste na Valentýna sami? Mám pro vás tip!

14. února 2017 v 0:57 | Renata |  JEN TAK si mňouknout...
Berte dnešní článek jako odlehčení všech těch valentýnských kýčů, čokolád, šampíček se srdíčky... Ne každý na to je, a navíc je dost i těch, kdož opravdu sami jsou.
No a jak to udělat, abyste doma sami nebyli?

Inspiroval mne k tomu jeden facebookový kolující vtip, ale je tak geniální, že si ho půjčím!


Po něčem takovém doma celý večer, ba ani celou noc rozhodně NEBUDETE SAMI.

A tak mne napadlo sestavit si pár opravdu drsných hororů, které by se stoprocentní úspěšností vyhnali pocit samoty z každého koutu vašeho bejváku.

Za mě - KRUH
(nedoposlouchala jsem ho ani v audiopodobě, tam mi to přišlo snad ještě hrozivější než film).
Film je fajn, za bílého dne jsem se jím nakonec prokousala, ale člověk aby se pak bál pustit televizi i jen tak... aby tam náhodou nebyla ONA...


Stephen King - TO
Sice výborná audiopodoba, ale absence obrázků je lehce dohnána člověčí fantazií. Ne, tohle se nedá poslouchat před spaním. Dlouhééé, velmi dlouhé natahování trápení a ten klaun, ten věčný klaun...
Přesto je to něčím návykové, přes rekordní délku tohoto kultovního Kingova díla, musíte dočíst, musíte doposlouchat. Prostě musíte...No a pak samozřejmě všechny ty dokumenty typu Po stopách duchů... Dejte si tak tři čtyři v řadě a nebudete sami ani na wc.
A co zaručeně nenechá doma o samotě vás? Dejte nám tip!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magda Magda | 14. února 2017 v 7:48 | Reagovat

Uff, Renči, Tys mi dala! S dychtivosti sobe vlastní jsem v noci četla tento článek. Mám Tvoje články v oblibě. Leč horory tedy moje parketa nejsou vubec. Po prečtení článku jsem se bála i jít na záchod.😊 Já radši budu dnes sama.😊
Když je mi smutno, pustím si hudbu, zacvičím si a pak odměním zpocené tělo zaslouženou koupelí. Ale to bylo dřív. Posledních pět let toužebně vyhlížím.večer, kdy budu SAMA. Děti ve věku čtyři a půl, dva roky a pár měsíců to nějak neumožňují. 😃

2 Aki Aki | 14. února 2017 v 8:45 | Reagovat

Tohle nééé :-D
Já jsem ráda sama s knihou. S nějakou milou, pěknou knihou :-)

3 umodrekocky umodrekocky | Web | 14. února 2017 v 11:16 | Reagovat

:-)))
Jsem ráda, že nejsem sama. Občas mám horory a thrillery ráda, ale přiznám se, že ve chvíli, kdy už je venku tma (je jedno, jestli v jedenáct v noci v červenci, nebo ve čtyři odpoledne v prosinci), tak už NE.
Ale za bílého světla s vědomím, že ještě bude dost času ze sebe třeba toho "klauna" setřepat, jo. Poslech Kingova TO mě trval řadu měsíců a to právě z těch důvodů - bylo to v zimě :-)))

4 Simona Simona | Web | 15. února 2017 v 16:51 | Reagovat

Horory mi vyloženě nevadí, tedy, když nejsou blbý. a to ani jeden z nich není. Dokonce Kruh je úplná paráda. A co si pustím, abych nebyla sama? Mám zálibu v severských kriminálkách. Tak třeba Millenium.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.