ÚNOR 2017: BERANI: Měsíc plný různých řešení!

7. února 2017 v 15:49 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Snad by se dalo říct, že budete ve stejném fofru, jako zaměstnanec informační kanceláře. Tři karty - Svět - Mág - Blázen jsou zajímavé nejen tím, že jsou mimořádně silné v energii konců a nových začátků. Únor už po vás bude chtít, abyste něco nechali definitivně za sebou a pravděpodobně vám k tomu dá i dost ingrediencí, situací a hlavně náhledů a řešení. Najednou budete vědět. Může to také být měsíc, ve kterém se osvětlí konečně to, nač jste dlouho čekali. Konečně něco necháte za sebou, konečně přijde poslední dílek skládanky a konečně vykročíte s novou energií na novou cestu. Už je to měsíc lehčí než byly měsíce předchozí, protože nic nebude zamlženo, nebudou tu pochybnosti, ale v co největší možné míře budete vyloženě dostávat řešení pod ruku.Hmatatelný pocit, že jdete do dalšího cyklu.
Situace, ve kterých pocítíte, že je třeba ze sebe vydat to nejlepší, to nejvíc.
A hlavně - důvěřovat, protože to nové, co je před vámi, nemá pevné základy: je to jenom představa, myšlenka, odvaha, vnitřní cesta, světlo, které cítíte a které vás někam může dovést. O to statečněji se na ni vydáte, o kolik budete mít vyřešeny praktické záležitosti této změny. V tom ranečku, který má Blázen schystaný na cestu je totiž všechno nové a lesklé. Nic si s sebou neberete z minulosti, a když už - tak to jsou již zpracované události. Někdy i plné strachu nebo traumatické, ale o to raději je nyní už necháte za sebou.

Zejména počátek února může být ještě těžší v tomto směru a průchod tím vzepnutím sil k uzavření záležitostí může ještě být bolavý nebo vás z něj může ještě pekelně bolet hlava. Ale úleva je v dalších týdnech citelná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 7. února 2017 v 18:40 | Reagovat

Moc děkuji! :-)

2 Lucie Lucie | 7. února 2017 v 22:44 | Reagovat

To by mi docela nahrávalo, tak doufám, že to dobře dopadne :-)

3 Nikola Nikola | Web | 8. února 2017 v 12:52 | Reagovat

Tak jak to vyjde mé milované sestřičce?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.