ÚNOR 2017: BLÍŽENCI: Plány stojí a padají

7. února 2017 v 15:58 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Od každého si asi v únoru užijete pěknou měrou. Proti sobě tu stojí 3 holí a 5 pohárů a korunuje to 6 pentaklů. Pečlivé budování budoucnosti a čekání, zklamání až deprese a potom postupné přemýšlení, co má a co nemá ve vašem životě hodnotu. Kudy z toho ven? Řešením je Soud. Ve vší úctě - únor nemusí být příjemný, protože ve zvýšené míře ukáže, nebo i přinese, důsledky vašich činů. Na druhou stranu je to spravedlivé zrcadlo a z vašich životů odejde to, co tam nemělo co dělat. Dvě karty z toho výkladu jsou o plodech minulého úsilí. Pětka pohárů může být i o tom cenném poháru, který vidíte, když přestanete oplakávat t rozlité. Hlavním pocitem února bude pokora. Pokora a pochopení událostí minulých i jiný úhel pohledu na budoucnost.Je tu minimum pohybu, takže to může být měsíc, ve kterém se nebudou věci aktivně hýbat kupředu, ale vše bude probíhat v tom přítmí vlastní duše. Nic nejde uspěchat - ani kdybyste příliš chtěli, nezvolíte správnou cestu. Naopak ale můžete potkat lidi, kteří vám méně i více nenápadně mohou pomoci, nějakou drobností... S koncem měsíce (nebo skrytě v průběhu celého měsíce) si dejte pozor na lidi kolem sebe, nebo i sami na sebe a své myšlenky, může v okolí být něco či někdo, kdo se vás snaží obrat. Hmotně, citově, jakkoliv. Jde o faktor jakéhosi napálení a skočení někomu na špek. Nerozhodujte se tedy raději o ničem zásadním v tomto měsíci a počkejte do března, tam už se rozhoříte svou plnou silou, svým bystrým rozumem. Ale únor je pro Blížence měsícem posledních splácených dluhů osudu. A ve znamení pečlivého a tichého plánování budoucnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.