LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ÚNOR 2017: BÝCI: Už toho mám dost, takže...

7. února 2017 v 15:50 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Býci budou podobně jako Berani hledat v únoru zásadní řešení. Nemusí je však mít, na rozdíl od Beranů, plně ve své kompetenci. Rytíř holí, 10 mečů, Císař a 4 mečů jsou kombinací karet, která přináší ty nové začátky celkem náhle. Náhle a možná nečekaně se vám mohou některé situace v životě uzavírat nebo projasňovat. Můžete také slastně ochutnat něco nového, něco, co je spojeno s vášní, chutí žít nebo něčím, pro co plane vaše životní síla, a bude to tak lákavé, že za sebou zavřete dveře a vydáte se novým cestám vstříc.Ale pozor, tady se na to pojí karta odloučení, nemoci, nuceného zastavení - přece jen tam, kde to bude rychlý úprk, tak ke konci měsíce nebo v dalším měsíci se lehce zastavíte nebo vás osud zastaví a budete trošku přemýšlet nad tím, jestli jste udělali správně, nebo to bude čas, kdy si ještě lépe za pochodu připravíte zázemí pro to, co jste začali.

Je to trochu zpomalení - ale motivace bude stále veliká, protože se budete ponejvíce věnovat záležitostem, které souvisí s obchodem, financemi, prací, něčím, čemu můžete vládnout, co je pro vás typické a zemité. V tomto směru budete v jednom kole - neustále se bude něco vyvíjet. A pozor na vyčerpání, nenechte se strhnout k heroickým výkonům, vždyť - času je dost…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.