ÚNOR 2017: KOZOROZI: Síly bude dost...

9. února 2017 v 16:51 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Vám tu zrovna na únor jde karta celého letošního roku 2017, Trojka mincí, dále pak Král mečů a Síla. Únor tedy může být ve znamení zásadnějších událostí vašeho života, či alespoň tohoto roku, únor prostě bude měsíc, který si v hlavě více zapamatujete a to především proto, že vám ukáže vaši vlastní sílu. Rozhodnost. A odvahu. A také po vás bude chtít trochu zkrotit vlastní vášně, negativní vlastnosti, impulsivitu a falešné domněnky, prostě všechno to, co v tarotovém světě zobrazuje ďábel.


Skony k tomu budou a to zejména pro mužské pohlaví, nebo v případě žen vůči mužskému pohlaví. Muži budou hrát výraznou roli v kozorožím znamení, protože vás budou buď přitahovat ( a to může být občas až nezdravé ), nebo naopak odpuzovat a štvát. Záleží potom na tom, jestli tyhle všechny okolnosti budete vnímat jako PRO váš záměr, nebo PROTI vašemu záměru. Od toho se pak bude odvíjet všechno ostatní - buď se vám bude dařit, protože potkáte ty, kteří vám pomohou, potkáte ty, kteří vás podpoří ve vašem vlastním rozhodování, nebo budete únor vnímat jako obtížný měsíc plný klacků pod nohama.

A nejspíš to bude od každého trochu…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magda Magda | 10. února 2017 v 8:39 | Reagovat

Tak to ju, sílu tedy potřebuji moc a moc. Děkuji, Renatko za měsíční výklad. Jsi náš poklad. :)

2 Ali Ali | 11. února 2017 v 14:51 | Reagovat

Renatko děkuji a přeji vydařený únor ❄🌸❄

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.