LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ÚNOR 2017: Raci: Konečně klid a vítr v zádech

8. února 2017 v 19:34 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Račí únor bude úžasný a lze vám předem závidět, milí Raci. Mírnost - Král pentaků - Rytíř holí vykukuje zpoza Světa. I pro vás to může tedy být rozhodný měsíc, ve kterém se definitivně vykutálíte z nerozhodnosti a dostanete konečně pobídky k tomu se pohnout kupředu. A nyní záleží na každém. Ukončovat se může cokoliv příjemného (souvisejícího s pocitem zázemí a "konečnosti, finálního usazení se v nějaké situaci), ale bude to konec, ke kterému byste měli dojít přirozeně, na základě konečného rozhodnutí s vědomím, že to, co vás čeká, je ještě lepší. Nebo vás něco takového příjemného a stabilního potká a tedy konečně za sebou necháte to, co vás do té doby omezovalo. Je to akce spojená s odvahou, impulsivitou až vášnivostí. S náhle vzniklou chutí žít a měnit cokoliv, co by vám přineslo kýžené volné ruce pro další činění.
Raci nemají kupodivu ani jednu pohárovou kartu v únoru, mají tedy jedinečnou šanci na opravdu hmatatelné změny, které mohou být i výsledkem předchozího dobrého rozmýšlení (ale žádné akce). V tuhle chvíli se může velmi často dít to, že dostanete od osudu nabídky - tak co, chceš tohle, nebo ne? Pobízení, nadbíhání osudu to vypadá jako velmi příjemné, ale veškerá aktivita je pak už na vás…Chcete-li v tomto měsíci něco definitivně sami se sebou ukončit, vyřešit a vyčistit - a dál se k tomu už nevracet - je pro takové akce tento měsíc mimořádně vhodný. Máte jasnou mysl, nezatíženou sněním ani iluzemi. Jediným pohárem, který na kartách je, je ten v rukou Mírnosti, a ten se pojí s vášnivým ohněm Rytíře holí - takže to, co jste si citově vysnili, vyřešili po emoční stránce, má nyní šanci se stát realitou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 9. února 2017 v 9:53 | Reagovat

Renčo díky vypadá ten únor pro raky moc pěkně,těším se,že se konečně v hlavě srovnám ,uklidní se mi  žaludek a naberu sílu do další fáze života.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.