ÚNOR 2017: ŠTÍŘI: Konečně, ale všeho s mírou....

9. února 2017 v 10:49 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Konečně se cítíte jako vítězové! A i když si své plody možná nebudete moci vychutnat hned a okamžitě, jistý posun k úlevě a pocitu, že "jsem dobrý", tam je. Šestka holí totiž míří do Poustevníka a pak to Šestky mincí. Jako kdyby vaše vítězství mělo krátkého trvání nebo cokoliv, nač úspěšně narazíte vás vzápětí srazilo do jakéhosi pocitu osamění, snad trochu i zklamání z toho, že nemůžete být dostatečně oslavování. Anebo se schováte sami! Protože víte, že pouze, když ten čerstvě vylíhnutý motýl chvíli počká, smíří se zvykne si na svůj nový stav, zpevní se mu křídla a potom bude platný sobě, ale i ostatním… v tomto případě květinám. Pokud by okamžitě vzlétl, celé to čerstvé cosi, ten jeho stupeň výš, by byl pokažen.
A tak je to i s vaším únorem, milí Štíři. Dejte si pozor na ukvapená jednání, možná i na nějaké povýšené jednání s druhými, že vy máte úspěch zrovna nyní neznamená, že ti druzí jsou nějak méněcenní. To se pak může osudem objevit okamžitě ta negativní stránka dvojice Poustevník a Šestka mincí - sami se brzy stanete potřebnými. Snad je to až karetní výklad jakési "rychlé karmy", která u vás bude v únoru probíhat.
Zachovejte pokoru a snažte se z dobrých únorových záležitostí svého života vyrazit víc - ale potichu a bezhlučně. A klidně…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.