LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ÚNOR 2017: STŘELCI: Všechno se vyrovná...

9. února 2017 v 15:50 | Renata |  Každotýdenní kalendář
I Střelci mají v kartách zvláštní rozpoložení, které značí o tom, že se jim dostane zasloužených odměn, nebo i méně příjemných událostí, ze kterých nebude možné se v první chvíli nějak pohnout kupředu. To se ale v průběhu února změní a to zásadně. Spravedlnost - Osmička mečů a Čtyřka holí jsou asi ve zkratce o tom, že vám někdo něco dá, ale je to jako kdybyste si zlomili nohu, stejně se s tím darem nikam nedostanete. Až si tu nohu vyléčíte, pak se můžete vrhnout rovnou do středu veškerého veselí, snad až oslavy života.
Otázkou tedy je, co ve vašem životě symbolizuje to dočasné omezení. Možná se budou události února vyvíjet tak, že vás velmi důrazně v drobnostech a postupu času upozorní na to, co je špatně, co vás kde omezuje - to se bude zvýrazňovat a bude to víc a víc nepříjemné. Není to však zlomyslnost osudu, ale výzva k tomu, abyste s tím konečně něco udělali a vyrovnali to. Protože pokud prokážete jakýsi kus odvahy nebo odhodlání překročit vlastní stín, najednou se ocitnete přímo uprostřed oslavy života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 10. února 2017 v 16:28 | Reagovat

Tak snad mi to vyjde, díky za Střelce.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.