ÚNOR 2017: VÁHY: Hledejte malý dotek lásky...

9. února 2017 v 8:47 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Váhy mohou v únoru potkat mimořádně zajímavé, a pro sebe prospěšné lidi. A podobu to může být různou. Někteří mohou potkat životní lásku, dalším se stane krásný malý zážitek na ulici a ten člověk v nich zanechá takovou stopu, že ho budou vnímat až léčivě. Eso pohárů - Soud, Mírnost je jemná kombinace karet, do které můžeme schovat téměř cokoliv v široké škále zázraků. Drobných i velkých. Ale vždy se to bude týkat něčeho, co potřebuje ve vašem života projasnit. Ozřejmit. Na co si potřebujete posvítit. A také to může být o tom, že se setkáte s důsledky svých činů - dobrých i špatných. Události února pro Váhy mohou být o znovuzrození, a nikdo neslibuje, že zrovna tento proces bude příjemný, ale rozhodně vás celkem brzy poté přivede k rovnováze.
Cítíte-li, že se vám v únoru na některé rovině života mimořádně nedaří, je to jen zdůrazněný zdvižený prst, že tady děláte něco špatně. Že tady chybí rovnováha. Pozorujte kolem sebe ty drobné pobídky Esa pohárů, které můžou mít jakoukoliv jemnou podobu (i třeba zpráva, náhodný text…) a může být klíčem k rozluštění této záhady a okamžitě, když se podle této rady zachováte, poznáte, že jste na dobré cestě. Uleví se vám. Znatelně, citelně, nepřehlédnutelně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.