27.3.-2.4.2017: Spravedlnost přinese hmatatelné výsledky

26. března 2017 v 9:12 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Považovala bych tento týden za jeden z těch, kdy se člověku výrazně uleví. Nebo přitíží, to záleží na tom, jaký Damoklův meč nad ním zrovna visí. V čele stojí Spravedlnost a Soud a punc spravedlivého zacházení dodává i 6 mincí. A protože je celý výklad zakončen také spravedlivým a moudrým Veleknězem, skoro se mi chce říct jen - vyčkejte věcí příštích, tady není třeba žádný komentář.

Podíváme se ale, co je mezi tím vším. Vytáhněme si z toho pro sebe to nejlepší.
Vezmu-li to hned zkraje, tak se na tento týden mohou těšit všichni, kdož dobře zaseli. Ukončení cyklu, odvaha, plné citové naplnění - to všechno je jako svěží jarní zálivka pro nově rostoucí semínka. Dočkáte se, tento týden vyroste ze země první lísteček. Nebo sklidíte rovnou celou úrodu, záleží na tom, v jaké fázi "pěstování" zrovna jste. Tento faktor vnímám z výkladu jako naprosto zásadní a prostupuje všemi těmi jemnými nitkami dalších významů. Doslova překrývá vše. Výsledek celého týdne by měl být o pochopení, o zanechání předchozí fáze za sebou a o moudřejší a povznesenější náladě při vstupu do dalšího týdne.Jenže pořád platí, víc než kdy jindy - že co kdo zasel, to sklidí.
Je zvláštní, jak se tyto tendence táhnou výkladem už řadu týdnů…

Týden tedy může přát:
- Rozhodnutím, která budou vyžadovat k realizaci kus odvahy, nějaké znalosti, které možná ještě nemáte dobře osvojení nebo si myslíte, že je nemáte ještě dostatečně osvojené. Rada ale zní - jděte do toho, ale pouze v případě, že jste ochotni také za sebou něco nechat - a že cítíte pevné souznění a vizi budoucnosti. Pokud máte vážné pochyby, v tuto dobu to není strach, ale varování intuice.

- Slunce zasvítí také na vaše hlubší plány, ukáže se, kudy vede vaše cesta, oceníte možná to, co máte a jasněji uvidíte směr, kterým chcete v budoucnosti kráčet.

- Kombinace karet Krále mincí, 3 mečů a 6 pohárů s sebou ale pro některé může nést také nostalgické tesknění po minulosti, po lidech a vztazích, které byly rozbité. Základní emocí bude "kladení si to za vinu". Zkuste to probrat analýzou spravedlnosti - je to skutečně tak? A pokud to jde, proč to nezkusit napravit? Nakonec i o tomhle je ten Soud a Spravedlnost.

S


Minulost nám bude šlapat na paty i tento týden, tentokrát však nebude tak mlhavá a podivná, ale naopak - s jasností a intenzitou uvidíte její skutečnou podobu tak, abyste mohli začít znovu. Kdekoliv, jakkoliv. Dobrým spojencem bude laskavá moudrost a živá víra v každodenní život.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 18.3% (32)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.3% (88)
něco z nich vychází dobře, něco ne 8.6% (15)
jen málo toho vyjde... 10.3% (18)
vůbec nic 12.6% (22)

Komentáře

1 Dana Dana | 26. března 2017 v 15:45 | Reagovat

Čte se to krásně. Jen já mám Renatko pocit, že už žádná spravedlnost s velkým "S" není. A pokud ano, tak jen pro vyvolené :-(
Tak snad to konec března napraví.

2 Inka Inka | 26. března 2017 v 17:17 | Reagovat

Tento rok to zatiaľ asi pre veľa z nás vyzerá tak, že je to naozaj ťažké a zatiaľ nedostupné. Asi nás to učí nejakej vytrvalosti, verím, že sa nám to šťastie ukáže, aj keď akoby bolo niekde v nedohľadne. Prajem veľa šťastia všetkým kočkám ... všetky si ho zaslúžime.

3 maje maje | 27. března 2017 v 6:08 | Reagovat

teda Reni, jak ty to děláš, že mi vždycky do žil vliješ optimismus. jako já optimista jsem, ale nějak se mi nedaří. ale díky tobě pořád věřím, že se dařit bude - musí. kočky moje, ať se vám všem daří a ať se všechny bolístky zahojí co nejdřív

4 umodrekocky umodrekocky | Web | 27. března 2017 v 10:26 | Reagovat

Počkejte si na obecný výklad na zbytek roku 2017, vyšel mi v neděli dost zajímavě, tak uvidíme...

5 Dana Dana | 27. března 2017 v 15:49 | Reagovat

[4]:Ty ale umíš napínat :-)Tak snad pozitivněji zajímavě ...

6 Ivuše Ivuše | 28. března 2017 v 11:04 | Reagovat

Tak mám konečně pocit že bude líp.Před pár dny jsem si sama sobě řekla,že chci žít jinak jiný život a punktum.Nevím zda to bylo právě to co chtěla má duše slyšet a nebo to bylo tak opravdové.Již chodím se zvednutou hlavou a i lidé mě berou tak nějak víc.Vydržať!!!

7 umodrekocky umodrekocky | Web | 29. března 2017 v 13:36 | Reagovat

[6]: Souhlas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.