BŘEZEN 2017: BLÍŽENCI: Radost z vyjasnění

1. března 2017 v 1:14 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Březen už bude pro Blížence měsícem opravdu slunečným a to nejen proto, že první karta jejich výkladu je právě Slunce. Minimálně zažijí úlevný měsíc, ve kterém si užijí nově nastolenou rovnováhu. Mohou tu padat do klína nějaké výsledky minulé činnosti, tentokrát ovšem pozitivní. Může to být období, ve kterém opravdu oslavíte něco, čemu jste se zasloužili. Na druhou stranu se celá ta energie zase otáčí k novým začátkům, tentokrát ale vyloženě radostným. Co načnete, co začnete, to bude v březnu předurčeno k úspěchu, nebo to bude provázeno příjemnými okolnostmi, příjemnými lidmi. A vyplatilo by se také hledat nové spolupracovníky, rozhlížet se kolem sebe, je možné, že v tom klidném stavu se k vám budou obracet lidé, kteří v budoucnu nemalou měrou přispějí k něčemu společnému. K dílu, přátelství, lásce…


Je třeba se jen vyvarovat chaosu a celý měsíc tvrdě pracovat na tom vědomí klidu, rovnováhy, spojení minulých zkušeností (nešlapat do stejné řeky prosím…) a vize budoucnosti, která je ještě čerstvá, ale jednoznačně vedená příznivými pocity.

Je to také měsíc zlepšení hmotné situace, a to třeba jak finanční, tak takového pocitu zázemí pod nohama. Budování domova, vědomí, že si můžu užít to, co mám a že mám i nějakou vidinu budoucnosti, která je příjemná. Je to nadmíru příjemný měsíc, zejména, porovnáme-li ho s únorem, je to vyloženě balzám na duši. Ale balzám, který jste si velmi těžce vydobyli.
Varování tu je právě před tím spadnutím do starých zvyků, do chaosu, do vyčerpání se něčím, co vás vyčerpávalo v minulosti, nevstupujte nyní do té staré řeky, protože následky by byly okamžité. Strnulost, unavenost a paralyzovaná schopnost se vydat kupředu či se rozhodovat. Pěstujte dál to, co jste začali… Květinka už vám hezky vyklíčila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dana Dana | 1. března 2017 v 7:45 | Reagovat

Děvče, děvče,
Ty umíš tak krásně dávat naději!!! Děkuji, že jsi a děkuji za práci, kterou tu pro nás děláš.
Nebudeš dělat výkladový den? Zeptala bych se Tě soukromě, ale stydím se :-/

2 Olga Olga | 6. března 2017 v 11:19 | Reagovat

Tak to sedí. Únor - to byl fakt úmor, krize na všech frontách. A teď, vše se vyjasňuje - na obzoru nový vztah, pohnutí s rekonstrukcí domu (ještě před týdnem jsem myslela, že to nedám). Moc děkuji, Vaše výklady mi dost sedí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.