BŘEZEN 2017: PANNY: Rozverný měsíc plný nových možností

1. března 2017 v 15:18 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Panny zažijí hned zkraje měsíce možná nějaké zásadní projasnění svého života. Co se nedávalo dlouho do pohybu, najednou jakoby mávnutím kouzelného proutku, bude pryč! Najednou tu bude jasno, čisto. Co s tím? Zdá se, že takové vyčištění vzduchu a jarní energie vám půjde mimořádně ku zdraví i chuti žít. Doslova vás to nabije novou energií a to dokonce tak odvážnou, že se můžete směle přihlásit do nových kurzů, jít znova do školy, odepsat na inzeráty, zkusit novou práci, dát si své vlastní inzeráty - prostě ukázat sami sebe a ukázat, co umíte! Ta chuť tady bude obrovská a bude spojena i s takovým srdcem na dlani, které můžete jak dávat, tak i dostávat.Jako když odšpuntujete dlouho vyviklávající se korkový špunt! Konečně se to podařilo a euforie je obrovská. Přijde mi, že naleznete něco, co jste dlouho hledali. Že se výrazně a zlomově ukončí zmatek v životě. Že se ukáží falešné cesty a ukáže se především ta pravá a bude vás lákat, neskutečně lákat a naplňovat pocitem štěstí.

Víc k Pannám a březnu netřeba říkat - snad jen - držme vám palce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hela Hela | 1. března 2017 v 15:42 | Reagovat

Renatko, moc děkuji, dodala jste mi pozitivní energii už jen tím výkladem. Úplně jako bych se díky Vám volně nadechla. A jestli se budou dít hezké věci, bude to bezvadné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.