BŘEZEN 2017: RACI: Přání na dosah ruky...

1. března 2017 v 11:15 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Březen bude Rakům mimořádně přát. Zkraje měsíce ještě mohou zažívat chaos, nebo to je energie, která je bude provázet celý měsíc, taková věčně přítomná sžíravá nejistota, ale na druhou stranu se může právě tenhle pocit podílet na tom, že zřetelněji objevíte poklad ve svém životě. Ten tam totiž je. Kromě této nejisté karty máte všechny karty na své straně. Jako kdyby se březen snažil vám doslova pod nos dát to, co potřebujete, co chcete, po čem intuitivně prahnete. Ale může to mít velmi hmotnou a reálnou podobu, takže to může být také zdrojem toho zmatku, protože to nebudou růžové obláčky, možná ani tak přesně ne to, co jste si vysnili, ale bude to mít pragmatickou a tvrdě hmotnou podobu. Dejte na svůj pocit, a všechno, co vám v březnu přijde pod ruku, zanalyzujte pocitem - je mi při té představě dobře? Pokud ano, pak je to ta správná cesta. Je to skvělý čas pro rozhodování, protože se tady mohou konečně uzavřít nějaké staré spory, staré vleklé záležitosti… stejně tak můžete takové nepříjemné věci i směle otevřít, protože se potom budou řešit rychle, rázně a s prospěchem pro vás.Důraz bych dala na sny, na něco skrytého, vhledy, vnuknutí, náhodná setkání, něco co zdánlivě vůbec nesouvisí s tím, co řešíte - v tom se může potom objevit i klíč k řešení. Takové ty informace získané jenom "mimochodem" mohou v březnu mít velký význam. Pokuste se využít všechny příležitosti, které dostanete, protože do jedné budou všechny skrývat velký potenciál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.