BŘEZEN 2017: VÁHY: Měsíc křižovatek, rozhodujte se srdcem a dejte si čas...

1. března 2017 v 17:19 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Zdá se, že pokud Váhy řešili v minulých týdnech nějaké dilema, se kterým ne a ne hnout, tak se v březnu konečně všechno trochu rozvolní. Jestli to bude pozitivním nebo negativním směrem, to už je na každé takové situaci, možné je oboje. Nemusí to přinést dobrou náladu ze dvou důvodů. První bude ten, že jste už opravdu unaveni a jakékoliv zaobírání se starými záležitostmi vás otravuje. Už toho všeho prostě bylo moc a je to tak silný aspekt tohoto měsíce, že bych se nebála varovat i před nějakou nemocí z únavy nebo z "přecházení" nějakých vleklejších zdravotních problémů.


Druhým důvodem je fakt, že výsledek rozhodnutí, a to vám je jasné už nyní, bude spojeno s nějakou obětí, ztrátou, starostí, která má dlouhodobější charakter. Křižovatky, které se budou řešit, budou jednoznačně k lepšímu, budou o budování budoucnosti, ale jako kdybyste zrovna na ně už opravdu neměli náladu. Starosti, ze kterých bolí hlava. Dobré je uvědomit si, že to, co se nyní bude řešit, má obrovský potenciál do budoucnosti, to dobré se objeví až později než zrovna už v březnu, takže s tím k tomu všemu přistupujte. Nemějte zbytečné strachy a úzkosti, protože k nim tady bude velký sklon, snažte se odpočívat a vidět věci spíše v horizontu delším, než pár dnů či pár týdnů. Zaměřte ve všem pozornost na pravděpodobné výsledky za pár měsíců… let… To umožní se rozhodnout správně a pak to třeba chvíli nechat být a přijmout dosavadní vývoj.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.