11. dubna: Úplněk projasní to, co jsme dosud neviděli

11. dubna 2017 v 2:07 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Úterní úplněk, 11. dubna bude astrologicky otvírat především téma vztahů, nadějí, šancí, kreativity, rodiny a bude vyžadovat pořádek. Bude vyžadovat rovnováhu a také se vše trošku zpomalí. To podporují ještě dvě brzdící planety současnosti - Merkur a Venuše v retrográdním postavení.
A když jsem si na tento úplněk vyložila karty, objevilo se téma vztahů a nových začátků vlastně hned na začátku.
Eso pohárů - Osmička pohárů - 6 holí
Blázen - Mág - 10 holíAle doplňující informace jsou více než zajímavé. Chtělo by se to zaradovat z toho, že je tu čas nových setkání, různých nabídek a nových cest, ale už druhá série karet a především ta třetí nadšení trochu brzdí. Ano, budou se dít náhody. Budou se dít příjemné události v oblasti vztahů, mezi lidmi, v tvůrčích činnostech - a to víc, než kdy jindy. Ale spíš než aby byli opravdovými začátky něčeho nového, jsou spíše ponouknutím k tomu, abychom viděli lépe realitu, která je kolem nás. Jako ťuknutí do citlivého místa na nás samých. U někoho to bude ťuknutí do milého a příjemného místa a vydá se tedy odvážně za novými cíli a dokonce sebere odvahu k rozhodnutí, na která dříve odvahu neměl, najednou všechno půjde podle snad ani nevysněných plánů (první linie karet), nebo to bude ťuknutí do bolavého místa a pak s Mágem a 10 holí budeme muset sestoupit do vlastního svědomí, podvědomí a minulosti a vymyslet, co tedy dál, protože tohle evidentně je špatná cesta životem. A bude to přemýšlení celkem obtížné, protože se zdá, že na dobrá a účinná řešení přijdete celkem snadno (jako kdyby už byla uzrálá), ale není tu ještě v těchto dnech vůle je uvádět v praxi. Nevadí, přijde to někdy jindy, možná jste jen příliš unavení a příliš přetíženi něčím jiným…

A kde je rozdíl mezi těmito dvěma cestami? Jak poznat, jestli se dát na odvážnou cestu 6 holí, nebo jestli se raději ponořit jen do plánování realizace, protože by se to ještě nemuselo v praxi tak úplně povést?


Řekla bych, že rozdíl mezi Esem pohárů a Bláznem, kteří stojí na začátku obou cest a zdají se podobní, je v tom, že Eso pohárů nese náhody nečekané, něco, co jste nečekali, co je "mimo plán" a je to opojně krásné. A pomáhá to k tomu, abyste za sebou nechali něco z minulosti.
Tam se vyplatí odvaha!


Naproti tomu tam, kde není ještě proces dokončen, kde je třeba ještě něco vymyslet, dovytvořit, zdá se, že už je skoro hotovo, ale není, ještě chybí benzín do motoru vašich budoucích plánů, tam se zatím věnujte údržbě toho, na čem pracujete, na cesty se ještě nevydávejte.

Úplněk nyní bude jako projasněné zrcadlo, čerstvě vyčištěné okno. Najednou bude vidět to, co jste dříve neviděli.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Bosorka Bosorka | 11. dubna 2017 v 9:51 | Reagovat

Krásné karty Cira Marchettiho. Díky za úplňkový výklad! Nevím proč, ale na dnešní úplněk jsem se těšila. Tak uvidíme, co se na nás chystá :)

2 umodrekocky umodrekocky | Web | 11. dubna 2017 v 10:26 | Reagovat

Já jsem zatím teda dost spokojená. X dnů jsem si s něčím pracovním lámala hlavu a dneska ráno se to vylouplo úplně samo. Vlastně dvě věci.A oboje je vlastně o tom, že to nejprve musím doplánovat tak, jak se mi to vylouplo a teprve až potom udělat.
Takže já si za tenhle výklad, který jsem dělala na web v neděli, dávám hvězdičku :-D

3 sylva sylva | E-mail | 11. dubna 2017 v 16:31 | Reagovat

Renčo ,díky za výklad .V neděli všichni nervní,protivní a dneska jak mávnutím kouzelného proutku... jiné chování,lepší...stejní lidé ...Snad už bude líp.Dokonce mi volal šéf z nové práce do které bych měla nastoupit,až ae uzdravím.Vůbec bych to nečekala,že by mi někdo v dnešní divné době volal ,jak to semnou vypadá.Dodal mi trošku pozitivní pohled(až podezřelý pohled) na dnešní zvláštní nelidskou dobu.Nebudu si tam dávat pochybnost ,co má přijít stejně přijde a já se s tím musím popasovat sama.

4 Petra Petra | 11. dubna 2017 v 21:15 | Reagovat

[3]: Sylvi, gratuluju k nové práci!

5 Tom Tom | 14. dubna 2017 v 7:52 | Reagovat

Od kvetna budu mit nove bydleni mnohem bliz. Chybi jen finance, to je ten benzin, na kterych tvrde pracuji. Tak snad tenhle posun zpusobi i posun v osobnim zivote a bude to doufam mnohem lepsi. Sylvo, take gratuluji k nove praci. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.