DUBEN 2017: Berani, Býci, Blíženci

1. dubna 2017 v 7:29 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Berani: Zásadní kroky i odpočinek
Pro Berany může být duben měsícem, ve kterém se sečtou jejich hříchy za celou zimu. Tím myslím imunitu, zdraví nebo to, co prostě odkládali. Najednou je to všechno zastaví a donutí nějak dořešit. Pokud takové dluhy nemáte, pak i v takovém případě může být duben měsícem zastavení, měsícem klidnějším, ve kterém naopak dostanete šanci přemýšlet o tom, kudy se vrhnout v životě dál. Důraz budete klást na vyřešenou minulost, na pocit rovnováhy, se kterým chcete postoupit dál. Není-li u vás ta cesta ještě úplně čistá, s velkou vervou se vrhnete do jarního úklidu svého života. A je-li už téměř připravena, u Beranů bych se nedivila ani nějakých zásadnějších životních kroků. Něco důrazně ukončit, něco naopak začít. Něco potvrdit, něco od sebe naopak odlepit s definitivní platností. Vše dělané s pocitem, že nyní už vím, co je kvalitní a pevně si za tím ve svém životě půjdu.
Tyto energie zásadních proměn a spravedlnosti, touhy po vyrovnání také mohou přicházet zvenčí v podobě událostí a situací, které vás mohou navést tam, kam potřebujete. Ale budou to jen náznaky velmi jemné, jen drobné události, které ale mohou mít velký dopad - takové poslední dílky do obrazu, který potřebujete vidět.
Zůstaňte v dubnu pozorní, milí Berani, na to, co se kolem vás děje, dobře rozmýšlejte nové směry a pečujte o své zdraví.


Býci: V samotě svých rozhodnutí se doberu!
Na Býky může v dubnu padnout notný kus osamělosti nebo i cíleného se usebrání do samoty. Jako kdyby toho na ně najednou bylo až příliš. Náhlý pokles energie před ještě většími událostmi v dubnu, které je čekají, ty pak mohou mít ale dvojí dopad. Zásadní jsou tu především dvě karty, Věž a Milenci, které následují po tom obtížném unaveném období, a které mohou pro každého znamenat něco jiného. Zdá se, že duben bude zásadní v tom, že definitivně obnaží to, co žijete špatně a falešně. CO příliš unavuje a bere energii. Co je prostě u konce z toho důvodu, že už to dál nelze unést na bedrech. Něco z toho pak shodíte vy sami, o něco se postará osud sám. Náhle můžete být na křižovatce, na které nebudete vědět, kudy dál. Jedna cesta bude velmi podobná té staré, další bude úplně jiná, snad více od srdce. A bude tu také nutnost něco obětovat. Duben bude nepříjemný v tom, že bude až příliš ukazovat, že nic není zadarmo a že nemůžete mít všechno a že celá situace je už neudržitelná. Přílišné lpění a neochota udělat krok - kamkoliv - se bude odměňovat trápením a bezesnými nocemi. V síle, v jaké to tady je, je klidně i možné, že to budou i stavy hraničící s depresí a úzkostmi. Nefalšovaný strach o to, co bude dál. No co… vraťte se v klidu a tichosti tam, kde je vaše srdce. Upřímně se podívejte na to, co opravdu můžete postrádat a co je pro vás naopak velmi důležité. Zvažujte. A možná se u toho nenechte rušit ani ovlivňovat druhými, duben pro vás vypadá velmi "zamotaný" do kokonu. Jak když se v kukle líhne motýl. Je ale jen na vás, jestli se motýl vylíhne nebo jestli zárodek požerou červy minulosti a vlastních děsů.


Blíženci: Chaotický náhlý měsíc, kudy jít a kudy ne?
Na ně může být v dubnu kladen velký tlak z materiálního hlediska. Všechno, co považují za pevnou půdu pod nohama, se začne zvýrazňovat. Vystoupí více mužská role v životě a ta ženská zůstane upozaděná, o to více ale po ní budou Blíženci toužit. Duben pro Blížence bude jako aprílové počasí. Vstupují možná do nějaké nové fáze svého života, nebo do ní budou intenzivně začátkem měsíce tlačeni, do nějaké, ve které už není místo na to, co nefunguje… a náhle tu je krátkodobý pocit jistoty, vítězství, bezpečí, který se ale v následujících dnech zase mění v absolutní chaos a nejistotu. Řekla bych ale, že tento chaos je právě tím, co nejvíce potřebujete, protože přinese vyjasnění toho, co jste v minulých týdnech řešili. Rozvíří se prach… a pak si sedne do konečně už opravdu pevných kolejí. Uvědomíte si, co skutečně k sobě potřebujete jako nezbytnou součást svého života. Co je pro vás nezbytně nutné, ale s tímto závěrem nespěchejte. Odpovědi mohou přicházet náhodou, ve snech, ve chvílích největší temnoty… Tam je pak i trošku zázračná energie náhlé pomoci a prohlédnutí. Intuice a chuť růst budou největšími pomocníky v dubnu. Nevzdávejte vůbec nic, naopak i přes prvotní chaos se toho v dubnu může nakonec osvětlit a ozřejmit neskutečně mnoho - a náhle, osudově. Tak, že najednou budete vědět, kdo je s vámi a kdo ne… Kudy jít a kudy ne…

V opatrnosti a v ochraně toho, co již máme, bude ta nejlepší cesta.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 gira gira | 1. dubna 2017 v 19:11 | Reagovat

Tyjo, to je sila.... :O

2 Dana Dana | 1. dubna 2017 v 19:55 | Reagovat

Renatko, děkuji Ti!!!
Mám trochu strach, ale víš, že se na ten duben těším :-) Opatruj se !!!

3 lada lada | 2. dubna 2017 v 9:59 | Reagovat

No nee, neni toho pro byky letos trochu moc?!! Uz bych potrebovala trochu klidu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.