DUBEN 2017: Kozorozi, Vodnáři a Ryby

7. dubna 2017 v 2:52 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Kozorozi: Víte, co dělat? Asi ano!
Jako kdybyste si se Střelci vyměnili karty. Můžete se sami stát někomu pomocnou rukou - to bylo to první, co mě u vašeho dubnového výkladu napadlo. Možná je někdo, kdo potřebuje pohladit, ukázat, že má proč "oslavovat život". Ale ani vy sami se nevyhnete zásadním změnám. Výklad se rozděluje na dvě roviny. Pokud máte pocit, že si žijete celkem v pořádku a v souladu s tím, co chce vaše duše, pak je před vámi opravdu příjemný měsíc, kdy se zastavíte v tom jarním proudu a opravdu si užijete. Dostanou se vám výsledky vaší činnosti, zralé plody čehosi, co vznikalo v minulosti. Naopak, pokud máte pocit, že stojíte na rozcestí, na křižovatce, ze které už jste vystrkáváni na jednu cestu, už nemůžete udělat krok zpět, pak duben může být tím měsícem, ve kterém se celá minulost a možná i přítomnost zhroutí. Svět a Věž je o konci, který tušíte. Který víte, že přijde, jen jste ho asi nechtěli tak brzy. Ale je jasné, že je třeba jít dál a v hloubi duše víte, že i když to třeba bude temné přechodné období, tak je potřeba.


Vodnáři: Slast a peníze,… ale pozor!
Ústředním tématem vašeho dubna budou materiální závazky. A blahobyt. Pocit jistoty a to jak materiální, tak citové. Běda, jak vám někdo v tomto měsíci toto vše neposkytne, běda, jak si toto všechno nebudete schopni poskytnout sami. S Dvojkou mečů v úvodu bych řekla, že ty myšlenky budou hodně týravé, samozřejmě menší tam, kde to zajištění je dostatečné, a o to horší tam, kde není. Ale jako by na vás v dubnu vystoupil strašák budoucnosti se všemi jeho nástrahami a scénáři chudoby. Dokonce se tu karty rozdělují až tak, že budete mít pokušení sahat po jiných partnerech, po jiných zaměstnáních, ve zcela jasném zištném úmyslu. Nevěřila bych vám ani nos mezi očima, protože to půjde ruku v ruce s falešnými chvalozpěvy směrem k lapaným ptáčkům.
Anebo, to je ta druhá možnost - tento typ lidí můžete, milí Vodnáři, ve zvýšené míře v dubnu potkávat. Dejte si tedy pozor, abyste se vy sami nestali těmi lapanými ptáčky do zlatých klecí. Rozhodně se nesnažte v dubnu něco rozhodovat, ač to puzení bude obrovské. Není tu skutečná potřeba něco řešit, je tu jen takový oddychový čas, který může přinášet "noční můry", který je ale odrazem minulosti. Všechno, co se bude odehrávat v dubnu, je SPRAVEDLNOSTÍ, a lze v tom vypozorovat důsledky minulých činů. Obrazně tu můžete najít i události, které reflektují jenom vaše smýšlení nebo velmi staré zážitky. A ještě jedna věc - nenechte se příliš ovlivňovat okolními názory. V tomto směru bude lépe, zacpete-li si uši.

Ryby: Láska a nejistota, kudy vyplout?
Ryby! Ach, chtělo se mi říci, že máte před sebou úžasný měsíc plný lásky, ale karta Milenci, která vám duben zaštiťuje, je trošku zrádná. Je asi více o křižovatce, o tom, že něco bude zřejmé a viditelné tak, že už to nebude možné přehlížet. Nějaká oběť na obzoru. Něco bude muset zůstat v minulosti, aby mohla žít budoucnost. Je mi jasné, že tady se potom s Dvojkou mečů dostáváme do stavů temnoty a pocitu "mezi zrcadly" , kdy budoucnost ještě není a minulost už není. Ale máte tu i Rytíře mincí, takže řešení pro duben je o zastavení se a o plné opření se o to, co už máte - ale co možná přehlížíte, protože to je ve vašem životě tak nějak samozřejmé, nehybné, stálé - něco jako nábytek. Jeho krásu taky denně neoceníme, protože ho máme stále na očích. Zaměřte tedy svou citlivou povahu do sebe, do hmotných statků kolem sebe, do pocitu bezpečí a tam se potom jasně ukáže i to, kudy jít dál.

Zvenčí to může mít různou podobu, od opravdu třeskutých lásek na první pohled, to bych úplně nevylučovala, ale počítejte s tím, že to budou lásky, které od základu mohou změnit i váš styl života…. Až po různé definitivní rozhodnutí, která uděláte - jakékoliv zásadní kroky. Mohou s sebou nést i pocit nejistoty, ale ten překonáte tím, že se zastavíte a podíváte se pod své nohy - na čem přesně stojíte. To vám dodá pocit stability.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 7. dubna 2017 v 8:57 | Reagovat

Hm, tak v práci jsme se dozvěděli, že navyšování platu má stop stav na 3 roky, max když někdo z nás udělá něco hyper mega super výjimečného, tak ho šéf může navrhnout na odměnu. Nemá smysl komentovat. A že by mě někdo chtěl, to si nějak neumím představit. Těšila jsem se na  zlatovlasýho seveřana, ale ten se zase někde zabrzdil, takže kde nic tu nic. To bych se fakt divila.

2 maje maje | 7. dubna 2017 v 12:00 | Reagovat

[1]: Seli, ale jdi. zlatovlasý se češe a hřebelcuje oře ;-) kdybys jen věděla, jak moc bych ti to přála.
Renčo, po tom, co jsem si přečetla výklad na tento týden a sedí to jak prcelka na hrnec, začínám se těšit na léto, až se to rozjede tím správným směrem. už bych to potřebovala jako prase drbání. trochu si oddechnout a nabrat sil.

3 Selinka Selinka | E-mail | 7. dubna 2017 v 12:56 | Reagovat

[2]: řekla bych "vydrž, Prťka, vydrž", ale vzhledem k tomu že se má opět projevit retrográdní Merkur..si asi ještě užijeme :-(

4 Bosorka Bosorka | 7. dubna 2017 v 15:20 | Reagovat

Kozorozi-ano, ano. Tušený a očekávaný konec, jen to přece jenom mohlo ještě chvilku vydržet. Snad je to opravdu "přechodné" temno :-/

5 Mr Ben Smith Mr Ben Smith | E-mail | 24. dubna 2017 v 10:55 | Reagovat

Pokusili jste se získat úvěr od místní finanční instituce
A nebyla vám udělena kvůli špatnému úvěru? Zkusil jsi
Rozšiřte své podnikání, ale zdá se, že se vám zdá, Dělat
Chcete jít na dovolenou v zahraničí a finance se zdá, že vám brání
Co je vlastně váš problém? BEN LOAN FUNDS je ODPOVĚĎ na
Vaše starosti. Bez ohledu na to, co vás hraničí, kontaktujte nás
Benloanfunds@gmail.com pro více dotazů. Poskytujeme půjčku s 3%
Úroková sazba a naše služby jsou rychlé. Kontaktujte nás dnes a získejte své
Dlouhá požadovaná půjčka

dík

 Kontaktujte nás todaY VIA: benloanfunds@gmail.com

 PŘIHLÁŠKA
 1. Celé jméno ...............
 2. Sex ...............
 3. Věk ....................
 4. země ...................
 5. povolání ......................
 6. Výše ​​požadovaného úvěru ..................
 7. Doba trvání úvěru ....................
 8. telefonní číslo .....................
 9. měsíční příjem ....................
 10.country zip a plakátový kód ..............

 BUDE BÝT DŮVOD ZNOVU SMILE.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.